Bebek banyosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Bebek banyosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek banyosu
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğimi banyo yaptırdığım gün hep huzursuz ve hiç uyumaz durmadan ağlar.sizce bunun sebebi nedir? kırkı çıkana kadar hergün banyo yaptırıyodum şimdi üç yada dört günde bı yaptırıyorum ama hep ağliyo 🙄
Kulağına su kacırmamaya özen gösteriyormusun kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğimi banyo yaptırdığım gün hep huzursuz ve hiç uyumaz durmadan ağlar.sizce bunun sebebi nedir? kırkı çıkana kadar hergün banyo yaptırıyodum şimdi üç yada dört günde bı yaptırıyorum ama hep ağliyo 🙄
Bebeğin Kaç aylık canım banyoda hoşuna gitmeyen birşey olmuş olabilir. Ağlamaya başladığında Sevdiği oyuncağını eline ver oyun oynayarak özellikle sen gülerek yıka bundan etkilenecek sakinleşecektir.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin Kaç aylık canım banyoda hoşuna gitmeyen birşey olmuş olabilir. Ağlamaya başladığında Sevdiği oyuncağını eline ver oyun oynayarak özellikle sen gülerek yıka bundan etkilenecek sakinleşecektir.
4gun sonra 2aylik olacak canım.kakasi da yeşil kulak ağrısı mi yaşıyor sizce ? kulağına su kaçıyor olabilir mi acaba?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ne karib ya genelde bebekler sever banyo yapmayi
Bilmiyorum ki canım banyo yaptığı gün hep huzursuz

Kulağına su kacırmamaya özen gösteriyormusun kuzum
Dikkat ediyorum canım bı ara pamuk bıraktım kaynanam izin vermedi.pamuga alismasin dedi artık öyle ister hep dedi

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
4gun sonra 2aylik olacak canım.kakasi da yeşil kulak ağrısı mi yaşıyor sizce ? kulağına su kaçıyor olabilir mi acaba?

Dikkat ediyorum canım bı ara pamuk bıraktım kaynanam izin vermedi.pamuga alismasin dedi artık öyle ister hep dedi
Kulağına su kaçmış olabilir canım kakasını takip et düzelmezse doktora götürürsün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Hmm anladım kuzum bence kulagı su kaçmıstır agrıyordur

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ya da üşüyordur. Benimde oğlum aralıkta doğmuştu özellikle altını açınca basardı çığlığı sonra yanında küçük ısıtıcıları açarak bezini değiştirdik oda ısısını elektikli kaloriferle artırıp banyo yaptırdık. Rahatlayıp uyuyunca oda sıcaklığını tekrar normal ısıya düşüyorduk. Belki faydası olur;)

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ya da üşüyordur. Benimde oğlum aralıkta doğmuştu özellikle altını açınca basardı çığlığı sonra yanında küçük ısıtıcıları açarak bezini değiştirdik oda ısısını elektikli kaloriferle artırıp banyo yaptırdık. Rahatlayıp uyuyunca oda sıcaklığını tekrar normal ısıya düşüyorduk. Belki faydası olur;)
Ya ama evim ısısı gayet iyi sıcak yani bilemedim 🤔 belki de olabilir

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben banyo yapmadan once ayetel kursiyı acıyorum sonra banyo ettırıyom onuda duyuyor sadece oğlum cok kasıyor kendını banyo ederken ama birde sonda aglıyo basına su dokunce yoksa seviyor banyoyu sende bı duayla banyo ettir belkı rahatlar kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.