Bebek bezi seçimi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Bebek bezi seçimi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,745 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi seçimi 🤔
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben turco baby almayı düşünüyorum 1 numara yeni doğan bebek için.. aranızda kullanan var mı bı de kaç tane almak lazım kaç ay 1 numara kullanılır ben daha önce almadim ilk gebeligim fikrim yok bu konuda tecrübeli anneler cevapalrsa sevinirim 💜☺️
Ben e bebeğin kendi bezinden almıştım 1 numara 1 paket oğlum 3850 doğduğu için 2 numaraya geçtim çok fazla almamanı tavsiye ederim elinde kalabilir 🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben e bebeğin kendi bezinden almıştım 1 numara 1 paket oğlum 3850 doğduğu için 2 numaraya geçtim çok fazla almamanı tavsiye ederim elinde kalabilir 🥰
Peki 1 pakette kaç tane vardı senin cnm ? Ya ben de turco baby iyi diye duydum.fiyatida iyi bazen trendyolda indirim oluyor bina göre kullanan var mı diye bende alırdım.. masalah cnm oğlusun güzel kilo ile doğmuş 😍

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Peki 1 pakette kaç tane vardı senin cnm ? Ya ben de turco baby iyi diye duydum.fiyatida iyi bazen trendyolda indirim oluyor bina göre kullanan var mı diye bende alırdım.. masalah cnm oğlusun güzel kilo ile doğmuş 😍
Baby me canım benim kullandığım içinde 50 adet var şuanki fiyatı da 60 tl. Ama baby turcoya da iyi diyorlar ben hiç kullanmadım. Evet çok şükür bana kilo aldırmadı ama kendi bayağa almıştı 🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben turco baby almayı düşünüyorum 1 numara yeni doğan bebek için.. aranızda kullanan var mı bı de kaç tane almak lazım kaç ay 1 numara kullanılır ben daha önce almadim ilk gebeligim fikrim yok bu konuda tecrübeli anneler cevapalrsa sevinirim 💜☺️
Canımm bende baby turco kullanyorum ve cok memmun kaldık ilk etapta 40 lı aldim smdi 80 li aldim bu bitince 2 numaraya gecerim heralde bizim pipomuzda pisik yapmadı 🥰 fiyati da uygun

Canım 1 numara 1 paket yetiyo hemen büyüyo minnoşlar 2 den alırsn daha fazla bez seçimide ben molfix kullanıyorm pişikte yapmıyo sızıntıda olmuyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende bekliyorum cevapları kuzum burda 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar