Sorum var Bebek bezi ve hastane çantası 🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Bebek bezi ve hastane çantası 🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi ve hastane çantası 🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler. Birazdan hastane çantam için alışverişe çıkacam 💃 bebek bezi hangi marka önerirsiniz ve sizce alayım mı 33 haftadayım bunları almak için erken mi diye de düşünmüyor değilim 😅 listemdeki eksikler şunlar; altını temizlemek için pamuk, ıslak mendil, pişik kremi. Burda sizler sayesinde liste oluşturdum Allah hepinizden razı olsun başka öneri var mı çıkmışken alayım

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler. Birazdan hastane çantam için alışverişe çıkacam 💃 bebek bezi hangi marka önerirsiniz ve sizce alayım mı 33 haftadayım bunları almak için erken mi diye de düşünmüyor değilim 😅 listemdeki eksikler şunlar; altını temizlemek için pamuk, ıslak mendil, pişik kremi. Burda sizler sayesinde liste oluşturdum Allah hepinizden razı olsun başka öneri var mı çıkmışken alayım
Erken değil çünkü her güne bir zamla uyanıyoruz ben slipy kullandım memnunum sağlıkla gelsin

Tüm sayfalar yüklendi.