Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,422 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ipekdilan123

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler herkese benim ilk gebeliğim de bez konusunda çok kararsızım herkes bişey söylüyor bebeğe iyi gelen markayı kullanmak istiyorum siz ne önerirsiniz hangi marka bebek bezi kullanıyorsunuz

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Baby turco çok güzel yumuşak dokusu var biz çok memnun kaldık 1 aylık bebeğime kullanıyorum tavsiye ederim

İyi günler herkese benim ilk gebeliğim de bez konusunda çok kararsızım herkes bişey söylüyor bebeğe iyi gelen markayı kullanmak istiyorum siz ne önerirsiniz hangi marka bebek bezi kullanıyorsunuz
Bende şuan Molfix kullanıyorum canım indirimdeydi 3 paket baby turco aldım daha başlamadım kullanmaya ama çok iyi diyorlar bebem naturali kesinlikle tavsiye etmem aşırı sızdırıyor dışa vuruyor bebeğin isedigi canım ben molfixi de pek sevemedim çok kalın BİM'in bezini de kullandım jeny willy onu da pek sevemedim ama internetten getirttigim baby turco görünüşü dokusu iyi gibi hemde diğer bezlerden uyguna geliyor özellikle internette çok indirime giriyor bakalım canım su elimdeki Molfix bitsin kullanmaya başlıcam bende

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Biz 26 günlük olduk bebeğimle prima almıştım doğmadan aylık bez şeklinde çok memnun tabi şuanda primada çok pahalı sleppy geçicem bende

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım maddi durumun iyiyse kesinlikle pirima ama bazen o bile bazı bebeklerde pişik yapabilir o yüzden çok alıp stok yapma ben can bebe ve molfiksten de memnunum o zaman slepi yoktu onu da denicem bebeğim doğunca

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
İlk paketi prima al istersen ben öyle düşünüyorum sonra sleppy natural e geçicem stok yapamıyorum alerji durumu olur diye

Tüm sayfalar yüklendi.