Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,314 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lyl

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doguma az kaldi ben hala bebek bezi secemedim hangi bebek bezini uygun goruyorsunuz.?
Canım biraz da para durumuna bakar pirima en iyisi ben şu an uygun diye bebyturko aldım fazla kalınca altında sızdırdı ama yumuşaklığı falan çok güzel altındayokmuş gibi parasal durum etkili burda hepsini kullandım benim bebeğim de hiç biri pişik yapmadı bimin bezide güzel pişik olmazsa oda alınabilir

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doguma az kaldi ben hala bebek bezi secemedim hangi bebek bezini uygun goruyorsunuz.?
Canım bebeğine ilk ne kullanırsan ona alışır durumun varsa kaliteli al yoksa bimin bezini kullan ben bimin bezini kullanıyorum doğumdan beri bir de sürekli zeytin yağı ile yagliyorum her yerini hiç pişik olmadı sen bilirsin yine de tercih senin sonuçta kirlenince çöpe atılıyor hepsi öyle degilmi 😉😉🙃🙃

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğine ilk ne kullanırsan ona alışır durumun varsa kaliteli al yoksa bimin bezini kullan ben bimin bezini kullanıyorum doğumdan beri bir de sürekli zeytin yağı ile yagliyorum her yerini hiç pişik olmadı sen bilirsin yine de tercih senin sonuçta kirlenince çöpe atılıyor hepsi öyle degilmi 😉😉🙃🙃
En Gozel maz leynirdi sen inwallah piwmesin deye ondan alarsan

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Instgramda mühendisloglu diye bir hesap var cnm bebek bezinden tut bebek ürünlerine dair herşeyi inceliyor onun yıldızlı ürünlerinden seçebilirsin bir çok markayı incelemiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar