Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,178 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 2 numara 2 taneyle sınırlı 3-4-5 numaralar 1 taneyle sınırlı ben eşimin ve kendimin numarasından aldım birde tanıdık vardı onunkinden aldım. 2 numaradan 1 tane 3 tende 3 tane aldım. 2 numara fazla kullanılmıyor demişlerdi çünkü
Ben bez stogu yapmıştım canım 2 numara çok almışım da 3 çok az var 4 hiç yok. Bizim buralarda şubesi yok artık eşim gidip alsın çok iyi fiyatı çünkü. Çok teşekkürederim lgi verdiğin için kuzucum.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben bez stogu yapmıştım canım 2 numara çok almışım da 3 çok az var 4 hiç yok. Bizim buralarda şubesi yok artık eşim gidip alsın çok iyi fiyatı çünkü. Çok teşekkürederim lgi verdiğin için kuzucum.
Rica ederim çiçeğim eşinde tanıdıklarının numarasından alabilir. Şahsen hem bu fırsatı kaçırmak istemedim hemde malûm geçim zor çevremdekilerede duyuruyum dedim

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim çiçeğim eşinde tanıdıklarının numarasından alabilir. Şahsen hem bu fırsatı kaçırmak istemedim hemde malûm geçim zor çevremdekilerede duyuruyum dedim
Aynen kuzucum geçim zor herşey çok pahalı, çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun valla 30 TL ye bez mi var. Arkadaşlarıma yazdım onlarda, kayıt yapsın. Bugün kayıt yaptım ya bugün almama gerek yok dimi canım. Kampanya bitesiye kadar alınabiliyordur herhalde.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen kuzucum geçim zor herşey çok pahalı, çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun valla 30 TL ye bez mi var. Arkadaşlarıma yazdım onlarda, kayıt yapsın. Bugün kayıt yaptım ya bugün almama gerek yok dimi canım. Kampanya bitesiye kadar alınabiliyordur herhalde.
Evet kuzum kampanya bitene kadar alınıyor istediğin zaman alabilirsin

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Sağol Mervem 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneden çıkarsam alırım 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama bizim oğlanın ruhu fakir bim markası hariç kullanınca kızarıyor o kadar suyla yıkasamds pişik kremi kullansam da aynı en son anneme bimdej bez al gel dedim düşün 😂😂
Ayy beni güldürdün Allah da seni güldürsün cnm ruhu fakir ne aysem ya 😅😅🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar