bebek çarpık ayak dogabilir dediler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan bebek çarpık ayak dogabilir dediler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 481 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebek çarpık ayak dogabilir dediler
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Slm bende 32. Haftaligim... banada bebekde carpik ayak dogcak bebegin soradanda alciya alincak sora protez islemine gecilcek dedi... ole bisi baskasina da dedilermi ?? Gercedek ole olabilirmi ya... 😔 dünde karnimda su cok oldugundan bebek dogdunda dili geri kaaca bilir hemen mudahale icin evime 1 bucuk saat uzak olan klinikde dogum edicem... 3 uncu hamilelim bu hamuleluk kadar zor gecirnedim obur ikisini... surekli kafami karisdiriolar kafam hic rahat degil

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Slm bende 32. Haftaligim... banada bebekde carpik ayak dogcak bebegin soradanda alciya alincak sora protez islemine gecilcek dedi... ole bisi baskasina da dedilermi ?? Gercedek ole olabilirmi ya... 😔 dünde karnimda su cok oldugundan bebek dogdunda dili geri kaaca bilir hemen mudahale icin evime 1 bucuk saat uzak olan klinikde dogum edicem... 3 uncu hamilelim bu hamuleluk kadar zor gecirnedim obur ikisini... surekli kafami karisdiriolar kafam hic rahat degil
Geçmiş olsun umarım düzelir 🤲🤲 Bu durumu 32 haftada mi ogrendiniz Dr bu durumu daha önce görmemiş mi yani sonradan mı oluşmuş

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun umarım düzelir 🤲🤲 Bu durumu 32 haftada mi ogrendiniz Dr bu durumu daha önce görmemiş mi yani sonradan mı oluşmuş
Tsk ederim.. insallah yaniliordur 😔 cok emin konusdu... carpik ayak oldugunu 22 haftalikken söyledi... dünde bu dili kacabilir fln olayini soledi..

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Tsk ederim.. insallah yaniliordur 😔 cok emin konusdu... carpik ayak oldugunu 22 haftalikken söyledi... dünde bu dili kacabilir fln olayini soledi..
Bir kaç Dr daha görünme imkanınız varsa görünün bakalım belki dr yaniliyodur su çok olsada zaten kendi patlayinca akiyo gidiyo yani anlamadim ki doğumla suyun ne alakası var geçmiş olsun tekrar Allah yardımcın olsun inşallah Dr yaniliyodur yanilmiyosada oda Allah'tan beterin beterinden korusun inşallah düzelir 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

22 hafta bile geç değil mi görememek için sonuçta çocuğun herşeyi o haftaya kadar net bir şekilde oluşmuş oluyo yanı dediği gibi bir çarpıklık olsa bunu oluşumda da görmemesi tuaf Başka bir Dr görüşün konuşun bakalım onlar ne diyecek

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
20. Haftadan sonra yapılan genel ultrasonda bebeğe detayli baktıkları için belli olurdu çarpık bacak olup olmadığı aslında Dr neden bu haftada söylemiş anlam veremedim. Başka bi Dr a görünseniz aynı şeyii söyleyecek acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar