Bebek de gözde şaşılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Bebek de gözde şaşılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek de gözde şaşılık
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 2 yaşında ama bazan sanki gözünün biri içe dogru kayıyor ama herzamandegil mesela günde 5 ___10 kere olmuştur bebekken göztesdi yapmışlardı birşey demedi doktor acaba şaşılık ola bilir mi kızımda Dr randevu almaya çalışıyorum umarım şaşılık çıkmazya

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 2 yaşında ama bazan sanki gözünün biri içe dogru kayıyor ama herzamandegil mesela günde 5 ___10 kere olmuştur bebekken göztesdi yapmışlardı birşey demedi doktor acaba şaşılık ola bilir mi kızımda Dr randevu almaya çalışıyorum umarım şaşılık çıkmazya
Bazı bebeklerde şaşılık ilerdeki yaşlarda kendisini belli ediyor . Benimde çocuğumda var 4 yaşına girmek üzere biz 1 yıl önce fark ettim doktor göz kayması dedi gözlük takmak gerek artık ne kadar süre takar bilinmez düzelmezse ameliyat dedi tabi benim oğlum o kadar çok ağladı ki doktor göz numarası alamadığı için gözlük yazamadi hala öyle kaç kere götürdüysem de izin vermiyor, inşallah dizinde ciddi bir durum söz konusu değildir

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım bazan normal bakıyor bazan gözleri şaşı gibi oluyor benim kızım küçükkende gözleri şaşı gibiydi te ozaman Dr götürdüm bakdı gözüne ama birşey demedi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bence bir doktora götür bakın inşaAllah bir sorun cıkmaz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah yoktur öyle bişey kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar