Sorum var Bebek deterjanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bebek deterjanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 786 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek deterjanı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EsKa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Annişler🐞bebişlerinizin kıyafetleri için hangi marka deterjan ve yumuşatıcı kullanıyorsunuz ya da yumuşatıcı da kullanıyor musunuz leke çıkarıcı olarakta hangi marka önerirsiniz toplaşın😊🐞🌼💐
Kuzum ben kızıma roxy nin granül Matik toz sabunu kullanmıştım toz deterjan gibi yumoş ise uni baby kullanmıştım çok memnun kalmıştım ikisini de

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
uni baby ve dalinin sıvı deterjanını kullanıyorum. buna ek olarak durunun granül sabun tozu ve roxy kullanıyorum. sıvı deterjanlar leke çıkarmıyor malesef. bazen çok kaka yapınca badilerine değiyor. kaka lekesini hiç birisi çıkarmıyor. lekelenen kıyafetlerini hemen sıcak su ve arap sabunu ile çitiliyorum sonrasında da beyaz sabunla yıkıyorum. kaka lekesinden eser kalmıyor. beyaz sabunla da yıkandığı için arap sabunu kokmuyor hiç.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar