Bebek doğum pozisyonuna ne zaman girdi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Bebek doğum pozisyonuna ne zaman girdi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,201 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek doğum pozisyonuna ne zaman girdi?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Günaydınlar, günaydınlar ❤️❤️
Nasılsınız annelerim? Ben 29 haftayı bitirdim 30 haftam başladım artik yani bu gün tam 29+0 haftalık olduk. Ve merak ediyorum bebeğiniz ne zaman kafası aşarı doğru gelmicek şekilde durmaya başladı? Yani doğum pozisyonu aldı? Benim bebeğim sanırım hala kafası yukarıda bir şekilde duruyor. Hollandada yaşıyorum ve artık 1 aydır bebeği göremedim sadece doktora gidip anlatıyorsun şöyle böyle die ultrasonda bakmıyor. Bir sonraki randevum da 2/3 hafta içinde o zamana kadar da örenemiyeceğim. Siz de ne zaman dönmüştü bebek? Ve ya kaç haftalıksınız ve bebeğin pozisyonu ne? 😊😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasılsınız annelerim? Ben 29 haftayı bitirdim 30 haftam başladım artik yani bu gün tam 29+0 haftalık olduk. Ve merak ediyorum bebeğiniz ne zaman kafası aşarı doğru gelmicek şekilde durmaya başladı? Yani doğum pozisyonu aldı? Benim bebeğim sanırım hala kafası yukarıda bir şekilde duruyor. Hollandada yaşıyorum ve artık 1 aydır bebeği göremedim sadece doktora gidip anlatıyorsun şöyle böyle die ultrasonda bakmıyor. Bir sonraki randevum da 2/3 hafta içinde o zamana kadar da örenemiyeceğim. Siz de ne zaman dönmüştü bebek? Ve ya kaç haftalıksınız ve bebeğin pozisyonu ne? 😊😊
Kuzum ben 34+5 haftalık gebeyim oğluşum tam 28. Haftada baş aşağı döndü şükür hala öyle duruyor 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalde 32 den sonra alabiliyorlar sıkıntı yapma

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben 34+5 haftalık gebeyim oğluşum tam 28. Haftada baş aşağı döndü şükür hala öyle duruyor 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalde 32 den sonra alabiliyorlar sıkıntı yapma
Ay bakalım bizim oğlan ne yapıcak. Normal doğum yapmak istiyorum o yüzden endişelendim biraz. Rabbim neyi uygun gördüyse o artık 😊

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 28+0 olduk .dün doktor randevumuz vardı dönmemiş daha zamanı var elbet ama doktor muayenesi nde bana bu çocuk donmeyebilir dedi son güne kdr beklemeyelim dedi. Sezaryen oldu ilk doğum um mecbur bu da öyle olcak ben son güne bklemk istiyordum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bugün 28+0 olduk .dün doktor randevumuz vardı dönmemiş daha zamanı var elbet ama doktor muayenesi nde bana bu çocuk donmeyebilir dedi son güne kdr beklemeyelim dedi. Sezaryen oldu ilk doğum um mecbur bu da öyle olcak ben son güne bklemk istiyordum
Neden öyle yaptı ki doktorun benim doktorum 27. Haftdaa ters demişti oğluma 32 den sonra dönmeye başlıyorlar şuan böyle olması nofmal demişti 1 hafta sonra doğum pozisyonuna geldi .

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim o insandan insana degiyo kimisinde 25 hafdadan kimisinde 36 hafdadan sonra eniyo

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Neden öyle yaptı ki doktorun benim doktorum 27. Haftdaa ters demişti oğluma 32 den sonra dönmeye başlıyorlar şuan böyle olması nofmal demişti 1 hafta sonra doğum pozisyonuna geldi .
Bilmem gelişimini vs beğendi baya toplu olacak gibi duruyo çok kilo almadim belki de ondan alını yoktur belki 😀 bilemiyorum son haftalarda netleşir dedi

Tüm sayfalar yüklendi.