Bebek döndürme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülay ceylin hira 2019 tarafından oluşturulan Bebek döndürme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 836 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek döndürme
Konbuyu başlatan Gülay ceylin hira 2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülay ceylin hira 2019

Gülay ceylin hira 2019

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba , kızlar 37+6 günlük hamileyim bı on gün önce bebeğim normal doğum pozisyonundaydi bugün kontrole gittim makat geliş sezaryen Dedi doktorum iki normal doğumdan sonra sezaryen istemiyorum ya 😔 çok korkuyorum Çarşamba gününe kadar beklicez acaba ne yapsam bu iki gün çocuk döner bi bilgisi olan var mı lütfen

Merhaba , kızlar 37+6 günlük hamileyim bı on gün önce bebeğim normal doğum pozisyonundaydi bugün kontrole gittim makat geliş sezaryen Dedi doktorum iki normal doğumdan sonra sezaryen istemiyorum ya 😔 çok korkuyorum Çarşamba gününe kadar beklicez acaba ne yapsam bu iki gün çocuk döner bi bilgisi olan var mı lütfen
Ya bana da varislerden dolayı sezeryan demişdi 2 dogumdan sonra 3cüyü sezeryan istemedim. Ama nafile 5 gün sonra acil sezeryana aldılar beni. Seninki makat gelişmiş. Benim ablamın 2 ci çocuguni digum esnasında çakat geliş oldugu öytenildi ve elleriyle ebeler çevirniş. Rvet baya zor olmuş ama dogurdu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Dönmesi için YouTube da bi doktor izlemiştim göstererek anlatıyordu hareketleri bi bak istersen canım

Gülay ceylin hira 2019

Kayıtlı Üye
rank
Ya bana da varislerden dolayı sezeryan demişdi 2 dogumdan sonra 3cüyü sezeryan istemedim. Ama nafile 5 gün sonra acil sezeryana aldılar beni. Seninki makat gelişmiş. Benim ablamın 2 ci çocuguni digum esnasında çakat geliş oldugu öytenildi ve elleriyle ebeler çevirniş. Rvet baya zor olmuş ama dogurdu

Böyle demiyeydin iyiydi zaten korkuyorum ama yinede teşekkür ederim bı arkadaşım evin içinde gırgır yap iki gün döner bilmiyorum valla hayırlısıyla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dönmesi için YouTube da bi doktor izlemiştim göstererek anlatıyordu hareketleri bi bak istersen canım

Teşekkür ederim dokdor ismini hatırlıyor musunuz peki ?

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Ablamın ki 39 da döndü. Hemen sezeryan demeyen bir doktor bulun bence

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim ama yinede şöyle bi durum var doğum anında bile dönme ihtimali varken neden kesin bi şekilde sezeryan dedi acaba doktorunuz belki döner sonuçta daha bi kaç haftanız var gibi

Gülay ceylin hira 2019

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim ama yinede şöyle bi durum var doğum anında bile dönme ihtimali varken neden kesin bi şekilde sezeryan dedi acaba doktorunuz belki döner sonuçta daha bi kaç haftanız var gibi

Aslında haklısın ben ilçede oturuyorum zaten doğum burda olmuyor kadın doğum var ama hastane yetersiz il de iki saat uzaklıkta bu sebepten beklemeyelim diyo sevk ediCek carsamba günü dönerse suni sancı donmesse de sezeryan ol diyo

Ablamın ki 39 da döndü. Hemen sezeryan demeyen bir doktor bulun bence

Doktor hastene yetersizliğinden korktuğu için biraz panik nasip inşallah normal olur tek duam

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aslında haklısın ben ilçede oturuyorum zaten doğum burda olmuyor kadın doğum var ama hastane yetersiz il de iki saat uzaklıkta bu sebepten beklemeyelim diyo sevk ediCek carsamba günü dönerse suni sancı donmesse de sezeryan ol diyo

Doktor hastene yetersizliğinden korktuğu için biraz panik nasip inşallah normal olur tek duam
Canım ama bebek içerde bi gün bile geçirse onun gelişimi için çok iyi olur 37 hafta ile 40 haftada doğan bebek yine fark ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar