BEBEK EŞİ / PLESENTA

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Beyzax tarafından oluşturulan BEBEK EŞİ \/ PLESENTA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı BEBEK EŞİ \/ PLESENTA
Konbuyu başlatan Beyzax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Beyzax

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba 14 haftalık gebelik bebeğin eşi plesenta aşağıda dedi doktor rahim büyüdükçe yukarı çıkabilir dedi başına gelen var mı lütfen bilgi …:(((

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkese merhaba 14 haftalık gebelik bebeğin eşi plesenta aşağıda dedi doktor rahim büyüdükçe yukarı çıkabilir dedi başına gelen var mı lütfen bilgi …:(((
Çok normal canım 20 25 den sonra yukarı çıkıyor. Sen olabilidiğimce kendimi yorma yinede .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sizdede mi olmuştu acaba ❤️❤️
Genel olrak herkesye ilk başta aşağıda oluyor kuzum 25 den sonra yukarı çıkmazsa erken doğum sıkıntısı oluyor o yüzden sıkıntı yapma ama doktorun söylediyse biraz daha dikkatli ol haraketlerine . Endişe etme ağır kaldırma yüksek yerlere uzanma sağlıcakla al inşallah kucağına

Beyzax

Kayıtlı Üye
rank
Mrb cnm benim de öyle idi düzeldi sıkma cnn zamanla çıkıyor
Çok teşekkür ederim sizin kaçıncı haftada teşhis kondu kaçıncı haftada yukarı çıktı nelere dikkat ettiniz acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genel olrak herkesye ilk başta aşağıda oluyor kuzum 25 den sonra yukarı çıkmazsa erken doğum sıkıntısı oluyor o yüzden sıkıntı yapma ama doktorun söylediyse biraz daha dikkatli ol haraketlerine . Endişe etme ağır kaldırma yüksek yerlere uzanma sağlıcakla al inşallah kucağına
Sizin kaçıncı haftada teşhis kondu peki ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal bir durum canım doğuma kadar yukarı çıkmış olacaktır zaten hiç endişe etme
Normal bir durum canım doğuma kadar yukarı çıkmış olacaktır zaten hiç endişe etme
Bana konmadı canım ama genel olarak gebelerin hepsinde oluyor bazı doktorlar dile getiriyor bazıları getirmiyor ama benim doktorum bana her muaynede plasentanın yerini söylerdi . O yüzden endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar