Sorum var Gece bebek beslenmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde humayram tarafından oluşturulan Gece bebek beslenmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 303 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece bebek beslenmesi
Konbuyu başlatan humayram
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan humayram

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler 9 aylık bebeğin için gece mamasını kesmelimiyim
Ne sıklıkla veriyorsun önemli olan bu benim de kızım 10 aylık düzenli uykusu yok hep emmek istiyor 4 5 saatte bir hele önce yenidoğan gibi 2 saate bir emziriyordum kalkıp emmeyene kadar uyumazdı nasıl olduysa 4 saat kesintisiz uyuyor ama daha düzenli nasıl olacak hiç bilmiyorum bekleyim ben de

Emziriyormusun sadede mama mı veriyorsun bilmiyorum ama her iki türlü de gece beslemen gerekiyor.hele ki şuan geceler uzun,
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emziriyormusun sadede mama mı veriyorsun bilmiyorum ama her iki türlü de gece beslemen gerekiyor.hele ki şuan geceler uzun,
Yani 9 aylık bı bebek aşağı yukarı 5 saat ara ile beslemen lazım yani kendine bu şekilde hesaplayarak düzenli beslenme saatleri ayarlayabilirsin. Böylece beslenmesi düzene girmiş olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gece beslenmesini kesme canım mama dahi olsa . Çocuk doktorları 2 yaşına kadar gece beslenmeisni helede emzirme ise öneriyorlar bilgin olsun daha çok küçük zaten zamanla o gece uyanmayı keser o zaman sende mamayı kesmiş olursun. Şahsen benim oğlum gece bir kere içer uyur sabah 6 ya kadar öyle uyku ile devam eder.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlum şuan 16 aylık hâlâ gece beslenmesine devam ettiriyorum. Gittiği yere kadar devam et sonra uyku ağır gelir kendisi istemez zaten

humayram

Kayıtlı Üye
rank
Emziriyor musun mama mi veriyorsun bacim? Bu donemlerde bebekler en fazla 5-6 saat yemek yemeden durabilirler. Gece mutlaka beslenmesi gerekiyor. Benim cocugum 14 aylik hala gece beslenmesine devam ediyor.
Mama veriyorum

Emzirme varmı canım
Yok

Emzirme varmı canım
Yok
Benim oğlum şuan 16 aylık hâlâ gece beslenmesine devam ettiriyorum. Gittiği yere kadar devam et sonra uyku ağır gelir kendisi istemez zaten
Tamm öyle yapcam teşekkür ederim

Emzirme varmı canım
Yok
Tamm öyle yapcam teşekkür ederim

Yani 9 aylık bı bebek aşağı yukarı 5 saat ara ile beslemen lazım yani kendine bu şekilde hesaplayarak düzenli beslenme saatleri ayarlayabilirsin. Böylece beslenmesi düzene girmiş olur
Aynn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar