Sorum var Bebek gelisisminde gerilik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde H.abbaszade tarafından oluşturulan Bebek gelisisminde gerilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gelisisminde gerilik
Konbuyu başlatan H.abbaszade
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa biz seninle aynı şeyleri yaşıyoruz bende gittim moralim sıfır 38. Bitsin dedi ayın 19una tekrar randevu verdi o gün serzeryan için gün alicaz dedi muhtemelen 20 sinde sezeryana alırız dedi 1 günde veriliyor dedi eee dedim hani bayram bittiği hafta alicaktinız bebeği dedim bence 38 i bitirip 39 dan gün alalım dedi nts de. Sonuç sancılar sık çıktı dedi böyle giderse 19 uzunuda beklemz dedi eee dedim kesin birşey söyleyin sancın sıkılaşırsa bekleme ayın 19 uzunu gel dedi bu sefer eşimle tartistik eşim diyor bu ne biçim doktor neredeyse gidip doktorla tartisicak ayyy bir moral bozukluğu oturdum dışarda ağladım yemin ederim doktordan sanki daha iyi bilecek moralimi bozduğu ile kaldı
Desene nerdeyse aynı şeyleri yaşamışız 🤦🏻‍♀️doktoe banda öyle dedi zaten bir gün sonraya veriliyor dedi bende ayın 17 sine randevu aldım bakalım ne diyecek o yetmiyoe gibi bebeğin gelişimi durmuş dedi doktoe oradan riskli gebeliğe yönlendirdi onlarda evet gelişimi hala geri kafası ve gövdesi normal haftası ile uyumlu ama kolları ve bacakları 2.5 hafta geri çıkıyor psikolojimi bozdular yok trizomi 21 olabile yok başka bir genetik rahatsızlığı olabişie yada yapısal olabilir dediler 🤦🏻‍♀️ doğuncaya kadar böyle gidecek yani belli doğana kadar kafayı yiyeceğim ben

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Desene nerdeyse aynı şeyleri yaşamışız 🤦🏻‍♀️doktoe banda öyle dedi zaten bir gün sonraya veriliyor dedi bende ayın 17 sine randevu aldım bakalım ne diyecek o yetmiyoe gibi bebeğin gelişimi durmuş dedi doktoe oradan riskli gebeliğe yönlendirdi onlarda evet gelişimi hala geri kafası ve gövdesi normal haftası ile uyumlu ama kolları ve bacakları 2.5 hafta geri çıkıyor psikolojimi bozdular yok trizomi 21 olabile yok başka bir genetik rahatsızlığı olabişie yada yapısal olabilir dediler 🤦🏻‍♀️ doğuncaya kadar böyle gidecek yani belli doğana kadar kafayı yiyeceğim ben
Canim sen daha iyi bilirsin ama bol yogurt ceviz ve haşlanmış yumurta yer hergun doğum olana kadar benimkide 100 Gr almış 1 haftada şimdi doğum için tahliller verdi ayın 15 inde onları yaptiricam muhtemelen 20 sinde sezeryan ama 20 si cumartesiye denk geliyor bilemedim

Canım bebeğin gelisimi dursa alırlar yaa beklemezler trizomi 21 nedir bilmiyorum ben içini ferah tut üzme stres yapma kendine şimdiye kadar hiçbir sorunu olmayan bebekte sorunmu çıktı Allah aşkına yemin ederim nediyeceklerini bilmiyor bu doktorlar herzamanki doktor mu girdi gene muaynene

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canim sen daha iyi bilirsin ama bol yogurt ceviz ve haşlanmış yumurta yer hergun doğum olana kadar benimkide 100 Gr almış 1 haftada şimdi doğum için tahliller verdi ayın 15 inde onları yaptiricam muhtemelen 20 sinde sezeryan ama 20 si cumartesiye denk geliyor bilemedim

Canım bebeğin gelisimi dursa alırlar yaa beklemezler trizomi 21 nedir bilmiyorum ben içini ferah tut üzme stres yapma kendine şimdiye kadar hiçbir sorunu olmayan bebekte sorunmu çıktı Allah aşkına yemin ederim nediyeceklerini bilmiyor bu doktorlar herzamanki doktor mu girdi gene muaynene
Yok başka doktoe girdi ona kalsa bebek 4 hafta geri dedi riskli gebeliğe gönderdi o işte 2,5 hafta diye zaten baştan beri geri ama doktor sıkıntı yok demişti minyon bir tip diye bugun abuk subuk konuştular işte

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yok başka doktoe girdi ona kalsa bebek 4 hafta geri dedi riskli gebeliğe gönderdi o işte 2,5 hafta diye zaten baştan beri geri ama doktor sıkıntı yok demişti minyon bir tip diye bugun abuk subuk konuştular işte
Sıkma canını bence bugün doktorlar hepsi bayram tatili havasına girmişler üstün körü baktılar benim doktorda bana bugün diyorki bak sakın bayramda doğurma hastanede değilim dedim vallaha eminim seninki de öyle bir tatil havasına girmiştir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Sıkma canını bence bugün doktorlar hepsi bayram tatili havasına girmişler üstün körü baktılar benim doktorda bana bugün diyorki bak sakın bayramda doğurma hastanede değilim dedim vallaha eminim seninki de öyle bir tatil havasına girmiştir
Ay bunlarda çocuk karnımızda durmayınca ne yapalım ay annem sen dur doktoeun yok mu diyelim 🤦🏻‍♀️. Cidden insanın canını sıkıyorlar ya 🥺🥺. Doktor bana 39 da alırız diyor. Bakalım çarşmaba gideceğim inşallah bana tamam bir gün sonra alalım der diye dua ediyorum 🤦🏻‍♀️. Benim ki son gitmemden bu yana 500 gram almış ama işte şu kısalık çıkması baya canımı sıkıyor annem takma hiç bir şeyi yoktur kesin bizim gibi minyon tiplidir dedi .

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ay bunlarda çocuk karnımızda durmayınca ne yapalım ay annem sen dur doktoeun yok mu diyelim 🤦🏻‍♀️. Cidden insanın canını sıkıyorlar ya 🥺🥺. Doktor bana 39 da alırız diyor. Bakalım çarşmaba gideceğim inşallah bana tamam bir gün sonra alalım der diye dua ediyorum 🤦🏻‍♀️. Benim ki son gitmemden bu yana 500 gram almış ama işte şu kısalık çıkması baya canımı sıkıyor annem takma hiç bir şeyi yoktur kesin bizim gibi minyon tiplidir dedi .
Evet canım içini ferah tut sen annen bencede doğdu söylemiş eğer miyonsaniz sizede çekmiş olabilir

Hadi diyelim riskli gebelik önerileri nedir doktorların

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
İki gün geriden gelmesi veya ileri olması sorun deil canım normal bir durum bazı gebelerde bikacgun ileriden gidebilir haftası veya bikacgun geriden gelebilir 3 hafta geriden gelmediği takdirde gelişim geriliği denmez canım
👍🏼🌹😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet canım içini ferah tut sen annen bencede doğdu söylemiş eğer miyonsaniz sizede çekmiş olabilir

Hadi diyelim riskli gebelik önerileri nedir doktorların
Şuanlık hiç bir şey kuzum dopumdan sonra göreceğiz diyorlar

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar