Bebek geriden geliyor dendi acaba sorun olurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan Bebek geriden geliyor dendi acaba sorun olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 470 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek geriden geliyor dendi acaba sorun olurmu
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
Son adete göre 7+0 hamileyim ama ultrasona göre ise 6+2 olması gerekirken 6+1 günlük hamileyim. Doktor bir hafta geride dedi. Dün de vajinal şekilde kalp atışı duydu kendisi ama ben duymadım. Geriden gelmesi düzelir mi yoksa her gittiğimde birkaç gün geriye mi atar hep

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Son adete göre 7+0 hamileyim ama ultrasona göre ise 6+2 olması gerekirken 6+1 günlük hamileyim. Doktor bir hafta geride dedi. Dün de vajinal şekilde kalp atışı duydu kendisi ama ben duymadım. Geriden gelmesi düzelir mi yoksa her gittiğimde birkaç gün geriye mi atar hep
Aman bana da 2 hafta önden gidiyor demişti hiçbir sorun olmadı çok şükür şimdi doğum yapalı 1 ay oldu gayet sağlıklı çok şükür öyle şeyler i takma bence düzelir daha çok erken birde adet gününü bazı doktorlar ultrason a erken yazıyor inşallah sağlıkla büyür minik😍😘

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bi sıkıntı olmaz endişe etme iki haftaya kadar geriden gelmesi yada önde olması beslenmene dikkat et kendini yorma haftasını yakalar

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende 14 haftalık hamileyim kontrole gittiğimde bebek 7 haftalikti doktor 5 hafta 4 günlük dedi bir hafta sonra gittim 6 hafta 1 günlük dedi en son 12 hafta 1 günlük Ken detaylı ultrason için gittim bebek 11 hafta 4 günlük dedi doktora bu normal mi diye sordum normal bı sıkıntı yok bir hafta önde geride olması önemli değil dedi bendede şimdi 4 gün geride geliyo bı sonraki randevum da 18 haftalık olucak bakalım ne dicek bende senin gibi endişe merak arası bı yerdeyim canım

...

Moderator
Mod
rank
Daha çok küçük canım düzelir.Geç döllenme dedikleri de olabilir. Kafana takma sakın.Bu arada hayırlı olsun bebeciğin.🤗

Tüm sayfalar yüklendi.