Bebek bir hafta geriden geliyormuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Bebek bir hafta geriden geliyormuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,109 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bir hafta geriden geliyormuş
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
O zman benim gebeliğim kaçıncı hafta oluyor 20+1 di ama bir hafta geriden geliyor mus 19 haftalık gösteriyor diyor .

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
O zman benim gebeliğim kaçıncı hafta oluyor 20+1 di ama bir hafta geriden geliyor mus 19 haftalık gösteriyor diyor .
Normal canım ultrasonla son adet tarihi arasında fark olabiliyor bebeğin ne zaman tuttuğunu hangi gün hamile kaldığını bilemezsin sonuçta 1 2 haftalık farkı sorun olarak görmüyor drlar içini ferah tut

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Canim yok geriden yok ilerden beni mahvettiler diğerinde.. 8 aylikken gelisim geriliği cikti karnimda 500 gramdi cok sukur beslenmemi düzelttim 3600 gram dogdu beslenmene dikkat et et sut yumurta balık gunde 2 yumurta aksam balık et mutlaka tuket yeşim sebze... benim çocuğumu aldircakti doktor.m bırakmadım gittim medikale otur kizim beslenmeni düzelt stresten uzak dur belki genetiktir... o inandı bana cocuk 500 gramdi kac hastahneye gittim ayni şeyi söyledi... dogdu iyi oldu çok şükür... su an 3 yasinda biraz zayıf ama saglikli

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Canim yok geriden yok ilerden beni mahvettiler diğerinde.. 8 aylikken gelisim geriliği cikti karnimda 500 gramdi cok sukur beslenmemi düzelttim 3600 gram dogdu beslenmene dikkat et et sut yumurta balık gunde 2 yumurta aksam balık et mutlaka tuket yeşim sebze... benim çocuğumu aldircakti doktor.m bırakmadım gittim medikale otur kizim beslenmeni düzelt stresten uzak dur belki genetiktir... o inandı bana cocuk 500 gramdi kac hastahneye gittim ayni şeyi söyledi... dogdu iyi oldu çok şükür... su an 3 yasinda biraz zayıf ama saglikli
Canım benim bu eski post şuan 38+2 deyiz:)

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta geri ileri sorun yok benim özelde 1 hafta ileri diyolar, şehir hastanesinde 2 hafta geri diyolar ama takmıyorum artık 3cu doktora gitsem o ne diyecek bilmem😁🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

...

Moderator
Mod
rank
Gebeliğin 20+ 1 canım.Bir hafta ileri geri oynayabiliyor.Hem ben ultrasonun kilo ölçümüne itimad etmiyorum.Oğlum doğacağı gün ultrasona girmiştim.3 küsür demişti.Aynı gün doğdu 4.150.

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme bende 33+1 haftaligim bebek 35+3 gözüküyor dedi doktor ama ben şeker hastasıyım o yüzden iri oluyor bebekler benim diğer dogumlarimda erken oldu bir haftayı sorun edip üzme tatlı canını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar