Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,961 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç
B

Bbb

Guest
Acil cvp verirseniz sevinirim
Iıııııı

Bir sebebi vardır elbette nedenini sormalısın. Ben de doktoruma ciğer geliştirici iğne verdiğinde doktor hanım ben tıp okumadım siz ne derseniz ona uymak size güvenmek zorundayım bana sebeplerini anlatıp beni aydınlatır mısınız dedim. O da oturup anlattı nedenlerini. Bunu öğrenmek bizlerin hakkı. Bir nedeni vardır illaki dediğim gibi ya suyu ile ilgili yada gelişim ile ilgili birşey vardır doktor da senin ve bebeğin için doğru olanın bu olduğunu düşünmüştür. Sen çekinme ve doktoruna sor için de rahat etsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar