Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,987 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Acil cvp verirseniz sevinirim
Iıııııı
İyide daha 20 haftalık çok vakit var, şimdiden gün vermesi saçma. Ben 7.5 aylık doğurdum ilk cocugumu birşey olmuyo gayet saglikliydi ama erken dogucagi çok önceden bilinmez hamileliğin seyrine göre son 8 aydan sonra belli olur normal yada sezeryan la doğacağı. Siz başka bir doktora görünün bence.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İyide daha 20 haftalık çok vakit var, şimdiden gün vermesi saçma. Ben 7.5 aylık doğurdum ilk cocugumu birşey olmuyo gayet saglikliydi ama erken dogucagi çok önceden bilinmez hamileliğin seyrine göre son 8 aydan sonra belli olur normal yada sezeryan la doğacağı. Siz başka bir doktora görünün bence.
Ben anlamadım direk sezeryan demiş resmen normal dogum yapmıyor doktor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahaha iyi yapmış helal olsun 😂
Valla şok oldum o zaman

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ev

Valla şok oldum o zaman
evet bende şaşırdım direk sezeryan demesine normal doğum yapışamaycaj bir durum mu varmış ki

Valla şok oldum o zaman
Doktorlar bizim göremediğimiz şryleride görüyorlar 38 de doğum ciğeri gelişmemiş bebekler bile var

Tüm sayfalar yüklendi.