Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,982 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Acil cvp verirseniz sevinirim
Iıııııı
36 dan sonra doğan bebekte sıkıntı olmaz ama ne alaka 37+2 yani işimi varmış sonrasında?? Bence başka bir doktora görünün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Be

Bende bir problem yoktu yinede 39 da aldılar
Yani bakarlar bebek gelişime devam ediyorsa beklerler 38 de illa alınacak diye bir kaide yok ki senin gibi 39 40 a kadar bekletilenleri gördüm valla

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
36 dan sonra doğan bebekte sıkıntı olmaz ama ne alaka 37+2 yani işimi varmış sonrasında?? Bence başka bir doktora görünün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bakarlar bebek gelişime devam ediyorsa beklerler 38 de illa alınacak diye bir kaide yok ki senin gibi 39 40 a kadar bekletilenleri gördüm valla
Aynen o zaman doktorum dedi anne karnında 40 haftaya kadar kalsa daha iyi çünkü anne karnı onun için çok saglıklı

Tüm sayfalar yüklendi.