Sorum var Bebek harake

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamiş anne🤲💞🌼 tarafından oluşturulan Bebek harake başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek harake
Konbuyu başlatan Hamiş anne🤲💞🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamiş anne🤲💞🌼

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağ salim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Artık yavaş yavaş hissetmeye başladım çok şükür çok güzel bir duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin 16+6 🙏💞
Ayy tekmelerini hissetmek kadar güzel bişey yok gözlerim doldu valla sanki daha dün gibi şükür şimdi kucağımda miniğim Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Kibo

Kayıtlı Üye
rank
Artık yavaş yavaş hissetmeye başladım çok şükür çok güzel bir duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin 16+6 🙏💞
Bende 17+1 haftalık oldum canım hissediyorum ben evet çok güzel bı duygu rabbim sağlıklı gelmelerini nasip etsin inşallah cinsiyet belli oldumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 17+1 haftalık oldum canım hissediyorum ben evet çok güzel bı duygu rabbim sağlıklı gelmelerini nasip etsin inşallah cinsiyet belli oldumu
Bide tabi tüm istiyen herkese versin rabbim inşallah amin🤲

Hamiş anne🤲💞🌼

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın kuzum ❤️
Teşekkür ederim ablam 💜l💙
Gözün aydın kuzum ❤️

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide tabi tüm istiyen herkese versin rabbim inşallah amin🤲
Erkek ablam sağlıkla gelsin kuzucuklar aminnn🙏💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar