Sorum var Bebek haraketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde FeridEsmer tarafından oluşturulan Bebek haraketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek haraketleri
Konbuyu başlatan FeridEsmer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

FeridEsmer

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar.
Bazı yanilmalar var internet sitelerinde yalnış bilgi yüzde yüz doğru olmadığını keşfettim.Sol tarafda haraket hiss ediliyorsa kız,sağda hareket ederse erkekmiş.
Bebeğim hep sağ tarafda haraketlerini hiss ediyorum.20 haftalik.Bi kaç kes ultrasonda oldum yüzde yüz kız.

Selam arkadaşlar.
Bazı yanilmalar var internet sitelerinde yalnış bilgi yüzde yüz doğru olmadığını keşfettim.Sol tarafda haraket hiss ediliyorsa kız,sağda hareket ederse erkekmiş.
Bebeğim hep sağ tarafda haraketlerini hiss ediyorum.20 haftalik.Bi kaç kes ultrasonda oldum yüzde yüz kız.
Yanlış bilgi evet canım benimde bebegım hep sağ tarafta hareketleri ama kız

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar.
Gerçek bir söylem değil maalesef. Benim kız her yerde masallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam arkadaşlar.
Aynen kuzum ya inanmamak gerekiyor ama merak işte ne geliyorsa başımıza meraktan geliyor 😁😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar