Sorum var Bebek haraketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aylanin_annisi tarafından oluşturulan Bebek haraketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,169 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek haraketleri
Konbuyu başlatan Aylanin_annisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zumre

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
17 haftalik canım Ben doktor ultrasonla bakiyordu 13+3 tə hareketini hiss etdim doktora sordum evet bebek dedi bir yerdə durmadı Ben bakayim kalp at işini duyayim şimdi de 2 yaşında və çok hareketli hiç durmuyor dogdugundan öylə)))))))))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 ci gebeligimde 17 hafta və tənbəl inşallah həp tənbəl olarak buyur bu kiz bəni olduruyor
13 te hissedemezsin senin doktorunda bir gariplik var sana nasıl bebek hareketi demiş ki

Aylanin_annisi

Kayıtlı Üye
rank
13 te hissedemezsin senin doktorunda bir gariplik var sana nasıl bebek hareketi demiş ki
Ultrasounda goruyor tamam diyelimki bebek hareketleri degil peki hamilə olmamışdan öncə nəden bağırsak kimildamiyorda hamilə olunca kimildiyor videosun a kadar hepsi bəndə duruyor 13+3 zaten 14 hafta edər və internetdəde yaziyorki düşük ihtimalde olsa bazi anneler hiss edər və ben zayif biriyum kilolu degilim

Kuzum herşey yolunda ise hareketleri bu hafta da az olması çok çok normal
İnşallah oyledir canım benim benim ilk hamiləlik çok haraketli gecti o yüzdən garipsiyorum

Kuzum herşey yolunda ise hareketleri bu hafta da az olması çok çok normal
İnşallah oyledir canım benim benim ilk hamiləlik çok haraketli gecti o yüzdən garipsiyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ultrasounda goruyor tamam diyelimki bebek hareketleri degil peki hamilə olmamışdan öncə nəden bağırsak kimildamiyorda hamilə olunca kimildiyor videosun a kadar hepsi bəndə duruyor 13+3 zaten 14 hafta edər və internetdəde yaziyorki düşük ihtimalde olsa bazi anneler hiss edər və ben zayif biriyum kilolu degilim

Anne karnında bebek 7. haftadan itibaren hareket etmeye başlar. Ancak daha henüz 2 santim civarında olduğu için hareketler ultrasonografik olarak görülebilir ve anne adayının bunu hissetmesi mümkün değildir. Anne adayları, bebek hareketlerini genellikle 16 ile 20. hamilelik haftaları arasında hissederler.

Z

Zumre

Guest
Kizlar Ben 17 haftalik hamileyim ama bebegimi haraketleri çok az hiss ediyorum bazen hiç hiss etmiyorum 2 ci gebeligim ilk gebeligimde 13 haftada hiss etməyə başlamışdım bunada ayni şəkil böylə kalp atisi gibi arada hiss ediyordum sonra kanamam ləkəlenmem oldu doktor plesanta önde dedi haraketleri azaldı çok moralim bozuk ona birşey oldu zann ediyorum içimdə kivrilirdi sol tarafa sağ tarafa toplanirdi şimdi 2 haftadir ləkəlenme devam ediyor və hiç tik yok doktora gittim hərşey iyi dedi
Canim bende 20+2 hala tık yok bazen bişiler oluyor ama bağırsak mi bebek mi ablamiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

İnşallah canım ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.