Sorum var Bebek hareketi ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bebek hareketi ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,738 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi ile ilgili
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Burada çoğu yerde yazıyor dokununca konuşunca hareket ediyor vs benim ki az ediyor dokununca tepki vermiyor arada bişey yapmadan tekme atıyor kasılıyor 15 nisan da gittiğimde Hersey güzel ara öğün yap hareket eder dedi ara öğün yapmaya yemek yemeye çalışıyorum bazen günde iki öğün oluyor yemeğim ondan mı bilmiyorum sabah 10 da mukabele okuyorum kadınlara 8.30 da kalkıyorum guatr ilacı yiyorum 9.30 a kadar bişi yemiyorum normalde en az 45 dk sonra demişti dr ilacı yedikten sonra bazende gece kalkıyorum eşim için onla yiyorum sabah kahvaltı olmuyor bazen sadece bi kayısı kurusu Zaten kadınlar 9.30 da gelmeye başlıyor benimde bazen kahvaltı kalıyor süt içmek zorunda kalıyorum sadece ondan da olur mu Siz neler yaptınız hareketi cok olsun diye acaba bi sorun mu var kızlar
Bebekten bebeğe değişiyor ya yemekle de ne kadar alakalı bilmiyorum ben oruç tutuyorum ama bebek deli gibi hareket ediyor bir tanıdığım da hamile aramızda 2 hafta var mesela oda karnımi sarsam sıcak olsam sonra hareket ediyor bebek diyor , doktor herşey normal dediyse inşallah öyledir yani keşke benim az hareket etse uyutmuyor zalımın kızı, babası aynı sen diyor ben hiç oturmam sana çekmiş kesin diyor 😁 neyse konumuz bu değil 😅 dert etme inşallah

Bebekten bebeğe değişiyor ya yemekle de ne kadar alakalı bilmiyorum ben oruç tutuyorum ama bebek deli gibi hareket ediyor bir tanıdığım da hamile aramızda 2 hafta var mesela oda karnımi sarsam sıcak olsam sonra hareket ediyor bebek diyor , doktor herşey normal dediyse inşallah öyledir yani keşke benim az hareket etse uyutmuyor zalımın kızı, babası aynı sen diyor ben hiç oturmam sana çekmiş kesin diyor 😁 neyse konumuz bu değil 😅 dert etme inşallah
😂😍🤲

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar