Bebek hareketi kizlar fikir verin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Bebek hareketi kizlar fikir verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi kizlar fikir verin
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 20+5 gunluguz bikac gun inceye kadara arada bebegi hissediyordum 2 gundur hic hissetmiyorum normalmi sirtim kalcam cok agriyo biraz hareket etsem yerimden zorla kalkiyorum agridan

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelikse normal canım düzenli olmuyor hareketleri tatlı birşeyler yiyip dinlen diyorlar çok yorulduysan hareket ediyordur ama sen hissetmiyor da olabilirsin için rahat edecekse pazartesi bir sağlık ocağına yada hastaneye gidip kontrol et

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelikse normal canım düzenli olmuyor hareketleri tatlı birşeyler yiyip dinlen diyorlar çok yorulduysan hareket ediyordur ama sen hissetmiyor da olabilirsin için rahat edecekse pazartesi bir sağlık ocağına yada hastaneye gidip kontrol et
Cnm bende 20 li haftalarda 2 gün hissetmemistim. Ama ben baya yormustum kendimi disarisi, temizlik, alisveris derken. İki gun aklim cikti neden hareket yok diye. Sonra dinlenince baslamisti şükür. Sende uzan dinlen tarli birseyler ye bakalim cnm

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Tatlida yiyorum uzanip dinleniyorum surekli iki gun once hafif hafif kioirdanma oluyodu 2 gundir hic yok cok korkuyorum kontrolumede var daha saglik ocagi 20.haftada bakarmi bizimki biraz antika

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 20+5 gunluguz bikac gun inceye kadara arada bebegi hissediyordum 2 gundur hic hissetmiyorum normalmi sirtim kalcam cok agriyo biraz hareket etsem yerimden zorla kalkiyorum agridan
Pekmez iç sol tarafına yat elinle hafif hafif dökün karnına tepki verir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sol tarafiniza yatinn öyle kan akışı bebeğe daha çok gidiyo solda daha çok rahat ediyo hem sende öyle rahat edersin korkma bişey olmamıştır olsa vücut bir tepki verir leke gelir ateş kusma bişey olur illaki pekmez falan iç karnına dokun pıt pıt hareket eder illaki

Son düzenleme:

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Insallah cok evhamliyim ben ilk gebelik bide hic bisey bilmiyorum
Korkma bişey olmazmış tır yinede için rahat etsin sağlık ocağına git yarın kalp atışına baksınlar cihaz kötüde olsa zaten senin merak ettiğin azda olsa kalp sesi duymak dinletirler bişey olmaz korkma dediğim gibi olsa vücut belli eder at ağır ateş olur kusman olur öyle ağrıyla kalmaz yani

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bişey olmazmış tır yinede için rahat etsin sağlık ocağına git yarın kalp atışına baksınlar cihaz kötüde olsa zaten senin merak ettiğin azda olsa kalp sesi duymak dinletirler bişey olmaz korkma dediğim gibi olsa vücut belli eder at ağır ateş olur kusman olur öyle ağrıyla kalmaz yani
Tesekkur ederim öksürüyorum cok soguk almisim kasiklarima agri giriyo insan elinde degil korkuyor

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim öksürüyorum cok soguk almisim kasiklarima agri giriyo insan elinde degil korkuyor
Öksürüğün atlatmaya çalış biran önce bal karabiber karıştır ye viks vazelin falan sür döşüne sıcak havlu falan koy çocuklarda da böyle ayak altına viks sürüp yatınca geciriyoda sizde deneyin geçer belki viks sür çorap giy yat

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar