Sorum var Bebek hareketi­čÖü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi taraf─▒ndan olu┼čturulan Bebek hareketi­čÖü ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 536 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 23 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Bebek hareketi­čÖü
Konbuyu ba┼člatan Asi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Gamze H├╝meyra

├ľzlem├Âzkn08

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 Mart 2022
O haftalarda hep oule olur inan benim ble.postum var g├╝n├╝ g├╝n├╝n├╝ tutmyor ilerde duzelck bu seferde neden hc durmyor diye paylasm yaprsn her iki paylasmda var bende­čśü­čśé endiselenme cnm

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-23
Gebeli─činizin 34. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k kavun b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čin ya─č dokusu e─čer do─čum olursa ─▒s─▒ kontrol├╝n├╝ yapacak d├╝zeye gelmi┼čtir. e─čer erken do─čum olursa bu haftadan itibaren ├žok sorun olmadan ya┼čayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya ba┼člar.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 43 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2200 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Asi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 May─▒s 2022
O haftalarda hep oule olur inan benim ble.postum var g├╝n├╝ g├╝n├╝n├╝ tutmyor ilerde duzelck bu seferde neden hc durmyor diye paylasm yaprsn her iki paylasmda var bende­čśü­čśé endiselenme cnm
─░n┼čallah dedi─čn gibidir can─▒m ­čśŐkorkmamak elde de─čil hele internette ara┼čt─▒rma yap─▒nca ister istemez insan endi┼čeleniyo

├ľzlem├Âzkn08

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 Mart 2022
─░n┼čallah dedi─čn gibidir can─▒m ­čśŐkorkmamak elde de─čil hele internette ara┼čt─▒rma yap─▒nca ister istemez insan endi┼čeleniyo
Cnm daha d├╝n k─▒p─▒r k─▒p─▒rms bugun ne olck hergun bi olmaz bu haftalrda tutarsiz davraniyolar inan cok paylasm gordm hep bu hafta ve benim ble var 22 hafta veya 24 hftalkti ayni bigun boyunca oyle seyler uaptm artk karnmi okadar itikledm calkaladmki yokk etmyor hareket
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Cnm daha d├╝n k─▒p─▒r k─▒p─▒rms bugun ne olck hergun bi olmaz bu haftalrda tutarsiz davraniyolar inan cok paylasm gordm hep bu hafta ve benim ble var 22 hafta veya 24 hftalkti ayni bigun boyunca oyle seyler uaptm artk karnmi okadar itikledm calkaladmki yokk etmyor hareket
Annemden aglaya aglya eve geldm o skntda merdivenden yuvarlandm gelirken eve geldk esimle esim dedi bi muz ye bakalm yememle vurmasi bir oldu gun boyu neyaptmsa oynamadi aksam eve geldk uzndm tekmelemisti

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-23
Gebeli─činizin 34. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k kavun b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čin ya─č dokusu e─čer do─čum olursa ─▒s─▒ kontrol├╝n├╝ yapacak d├╝zeye gelmi┼čtir. e─čer erken do─čum olursa bu haftadan itibaren ├žok sorun olmadan ya┼čayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya ba┼člar.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 43 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2200 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

BerenÔÇÖin Annesi ­čžÜÔÖÇ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Ekim 2021
Slm k─▒zlar 23haftal─▒k hamileyim d├╝n bebe─čim k─▒p─▒r k─▒p─▒r ken bug├╝n ├žok az hissetim neden ├Âyle ayn─▒s─▒n─▒ ya┼č─▒yan varm─▒­čśó
O haftalarda benimde ├Âyle oluyordu san─▒r─▒m ├žo─ču insanda o haftalarda ├Âyle oluyor kuzum korkma stres yapma

Asi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 May─▒s 2022
O haftalarda benimde ├Âyle oluyordu san─▒r─▒m ├žo─ču insanda o haftalarda ├Âyle oluyor kuzum korkma stres yapma
Stres bebe─či de etkiliyo can─▒m ama bazen elde de─čil ilk gebeli─čim korkuyorum ­čą║
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

─░nsan merak ediyor merakimizi yenmek i├žin ­čą░­čą░­čą░
Aynen can─▒m­čą░­čÖé

T├╝m sayfalar y├╝klendi.