Bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 962 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün yazmıştım doktor bebeğimin kilosundan dolayı el ile müdahale edip sancımı başlattı ama iki güne dogurursun dedi benim lekelenmem var ama sancım yok.. dün geceye kadarda aşırı hareketliydi bebeğim şimdi sabahtan beri hissetmiyorum düzgün sanki bı yere toplanıyor bebek kendimi yapıyor kesemi oraya toplanıyor anlamıyorum ama sanki karnımın iki tarafı da boşalmış gibi acaba kanala girmiş olabilir mi ? O zaman hareketi azalır mı?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kanala girmiş olabilir cnm için rahat etmezse acile git Bi istersen hem açılma var mı yok mu die de bakarlr

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün yazmıştım doktor bebeğimin kilosundan dolayı el ile müdahale edip sancımı başlattı ama iki güne dogurursun dedi benim lekelenmem var ama sancım yok.. dün geceye kadarda aşırı hareketliydi bebeğim şimdi sabahtan beri hissetmiyorum düzgün sanki bı yere toplanıyor bebek kendimi yapıyor kesemi oraya toplanıyor anlamıyorum ama sanki karnımın iki tarafı da boşalmış gibi acaba kanala girmiş olabilir mi ? O zaman hareketi azalır mı?
Aynn canm doğum kanalına girmiş olabilir ama akşama kadar hissetmezsen bi doktoruna danış bnce

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynn canm doğum kanalına girmiş olabilir ama akşama kadar hissetmezsen bi doktoruna danış bnce
Nstye çağırdı doktr canm gidicem şimdi dua edin lütfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kanala girmiş olabilir cnm için rahat etmezse acile git Bi istersen hem açılma var mı yok mu die de bakarlr
Doktor çağırdı canm gidicem şimdi korkuyrm dua edin olurmu nstye bı girsem raahatlixam inş

Elif kpln

Mod
rank
Nstye çağırdı doktr canm gidicem şimdi dua edin lütfen

Doktor çağırdı canm gidicem şimdi korkuyrm dua edin olurmu nstye bı girsem raahatlixam inş
Hayırlısı olsun cnm Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye git

Elif kpln

Mod
rank
Nptn cnm

Nasıl oldun cnm

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar