Bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Leyfer tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 339 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Leyfer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Leyfer

Kayıtlı Üye
rank
18. Haftadayim ve hala bebek hareketini his etmedim ve bu yüzden tetenoz olmadim his etmemem normal mi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
18. Haftadayim ve hala bebek hareketini his etmedim ve bu yüzden tetenoz olmadim his etmemem normal mi
İlk gebeliğiniz mi kişiden kişiye ve gebeliğe göre değişirmiş benimde ilk 18-19 böyle seğirme gibi oldu dışardan bakınca hissedilmiyor ama karnımda bişey atıyodu sanki 20den sonra bayagı hareketlendi şimdi karnım bakınca gözle görüyorum hareketlerini

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-02
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Biz 22 +5 olduk bu hafta net hisseder oldum canım bir iki kere mi in damar atması gibi hissetmiştim başlarda çok merak edip heyecanlanıyor korkuyordum ama elhamdulillah hissettim sende hissedeceksin elbet sabır

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.