Bebek hareketleri nasıl olmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Bebek hareketleri nasıl olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 381 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri nasıl olmalı
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensannesi

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34+2 günlük hamileyim bebek hareketleri nasıl olmalı bu haftalarda benimki pek hareketli değil acaba sürekli uyuyormu bilemedim bazen karnımın bı tarafını sisirir gibi ittiriyormuş gibi oluyor dokununca belli oluyor ozmn karnım sert oluyor bazen ufacık titreme gibi olup geçiyor genellikle uzaninca elimi karnıma koydugumda çok hissederdim bu aralar pek hissetmiyorum sizde nasıl oluyor nasıl hareketler olmalı

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34+2 günlük hamileyim bebek hareketleri nasıl olmalı bu haftalarda benimki pek hareketli değil acaba sürekli uyuyormu bilemedim bazen karnımın bı tarafını sisirir gibi ittiriyormuş gibi oluyor dokununca belli oluyor ozmn karnım sert oluyor bazen ufacık titreme gibi olup geçiyor genellikle uzaninca elimi karnıma koydugumda çok hissederdim bu aralar pek hissetmiyorum sizde nasıl oluyor nasıl hareketler olmalı
Canım büyüdükçe hareket alanı kısıtlı olduğu için azalıyor sol tarafına yat bol bol dinlen elini koy hareketlerini kontrol et doktora bile gitsen 24 saat içinde hareket sayısını soruyor

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
canım bendede aynı şeyler var 31 haftalıgım dün gittim doktor kafası yukarıda yeri daralıyor artık oyuzden artık azalır eskisi gibi olmaz dedi🤭 ama ufak ufak oluyo dimi hareketleri tekme çok olmasada

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebek o haftada cok hareketlydi sırf o yüzden doktorla görüştüm. Doktor hareket etmesi iyi dedi bu haftada hareket eden az bebek oluyormuş normal yani

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım büyüdükçe hareket alanı kısıtlı olduğu için azalıyor sol tarafına yat bol bol dinlen elini koy hareketlerini kontrol et doktora bile gitsen 24 saat içinde hareket sayısını soruyor
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canım bendede aynı şeyler var 31 haftalıgım dün gittim doktor kafası yukarıda yeri daralıyor artık oyuzden artık azalır eskisi gibi olmaz dedi🤭 ama ufak ufak oluyo dimi hareketleri tekme çok olmasada
Tekme falan histtemiyorum pek titrermis gibi oluyor benim doktorum 28 haftalıkken baş geliş demişti şimdi nasıl bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim bebek o haftada cok hareketlydi sırf o yüzden doktorla görüştüm. Doktor hareket etmesi iyi dedi bu haftada hareket eden az bebek oluyormuş normal yani
Teşekkür ederim bilmiyordum surekli hareket etmeyince korktuğum bir an bir gün de bazen 5 kere hareket bile zor hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.