Bebek hareketleri yavaslamasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Bebek hareketleri yavaslamasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,923 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri yavaslamasi
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Oturarak uyuyorum astim ve ritim bozukluguda olunca işler hepten karisiyor bide burun damarlarim catladi benim hep sizdede oyle bisi oldumu
Cnm cok geçmiş olsun sana bende öyle deyil burnumda arada oluyo zor oluyo senin de astimin var mis sen normel doum mu olucak cnm rabbim sifa versin ya üzüldüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm cok geçmiş olsun sana bende öyle deyil burnumda arada oluyo zor oluyo senin de astimin var mis sen normel doum mu olucak cnm rabbim sifa versin ya üzüldüm
Anca yatarak da uyuşan rahatsız olursun hava da sıcak olyo seni rahatsiz eder sıcak hava doktor ne dio peki sana

Nur bayar

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anca yatarak da uyuşan rahatsız olursun hava da sıcak olyo seni rahatsiz eder sıcak hava doktor ne dio peki sana
35+4 teyim şuan bebegim 3 kg oldu gelisimi 1.5 hafta onden gidiyormuş yinede 37. Haftaya kadar dayana bilirsen dayan çok bunalirsan şimdide alsak sorun olmaz yavrun icin diyor gelisimi iyi oldugu için ben de kendimi sıka bildigim kadar sıkmaya calisiyorum ama olmuyor bazrn baş edemiyorum astim gibi de degil bildigin komple iki gögüsumun arasinda bisi dugum oluyor ve sanki buyuk bi basinc hissediyorum gece horlamaya bile basladim esim cok pes pese ve hizli nefes aliyorsun kalk diye uyandiriyor yada artik ben nefes alamamaktan oksuruk krizine giriyorum uyaniyorum. Onceden oturarak uyudugumda olmuyordu simdi 1 haftadir oda fayda etmiyor kaburga kemiklerimi biri sıkıyor gibi. Sipanin boyuda 46 cm olmuş biraz boylu sanirim ama iste bisi haftaya karar vericez. Doktor normal dogum icin bi engel gormuyor acimam da gecen hafta basladi zaten yoruldugumu hissediyorum artik sağligim iyice bozuldu ama korkuyorum dayanamiyorum dogum baslasin dersem bisi olur sa yavruma diye

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
35+4 teyim şuan bebegim 3 kg oldu gelisimi 1.5 hafta onden gidiyormuş yinede 37. Haftaya kadar dayana bilirsen dayan çok bunalirsan şimdide alsak sorun olmaz yavrun icin diyor gelisimi iyi oldugu için ben de kendimi sıka bildigim kadar sıkmaya calisiyorum ama olmuyor bazrn baş edemiyorum astim gibi de degil bildigin komple iki gögüsumun arasinda bisi dugum oluyor ve sanki buyuk bi basinc hissediyorum gece horlamaya bile basladim esim cok pes pese ve hizli nefes aliyorsun kalk diye uyandiriyor yada artik ben nefes alamamaktan oksuruk krizine giriyorum uyaniyorum. Onceden oturarak uyudugumda olmuyordu simdi 1 haftadir oda fayda etmiyor kaburga kemiklerimi biri sıkıyor gibi. Sipanin boyuda 46 cm olmuş biraz boylu sanirim ama iste bisi haftaya karar vericez. Doktor normal dogum icin bi engel gormuyor acimam da gecen hafta basladi zaten yoruldugumu hissediyorum artik sağligim iyice bozuldu ama korkuyorum dayanamiyorum dogum baslasin dersem bisi olur sa yavruma diye
Ayy canım bebeğine masallahh ömrü boyunca hep sağlıklı olur böyle inşallah 😍 doktor iyi diyorsa doğsun o zaman artık minigin çünkü anladığım kadarıyla kendi sağlığın bozluyor bu şekilde bu saatten sonra bebeğe birşey veremeyebilirsin. Doğumdan sonrada hemen kendini toparlaki birlikte güzel güzel doyun birbirinize. Endiseni anlayabiliyorum ne olur ne olmaz diyorsundur doktorda doğabilir artık diyorsa bekleme doguruver valla 🥳🥰 Allah sağ salim ikinizide kurtarsın canım bir avazda inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar