Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe göksu tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 840 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Ayşe göksu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Ayşe göksu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım çok şükür 21+2 gülüyüz bebek hareketlerini tam net bişekilde hissetmemek normal mi acaba

Ayşe göksu

Kayıtlı Üye
rank
Net hissettimde epey oynuyor ama böyle solucan varmış gibi bir his yani bu haftada bu durum normal mi daha net hissetmem gerekmezmi ilk hamileligim hiç bir bilgim yok

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Net hissettimde epey oynuyor ama böyle solucan varmış gibi bir his yani bu haftada bu durum normal mi daha net hissetmem gerekmezmi ilk hamileligim hiç bir bilgim yok
Kilonuza bagli cnm kiloluysan hareket az hissedersin ama zayifsan hissetmen gerek ama tam net olarak disaridan degil zamanla disaridan ayaklarini hareketleri görüyorsun ilk hamilelik bazilari az hissediyor sen takip et 10 tane bile tekme atsa yeter cnm

Ayşe göksu

Kayıtlı Üye
rank
Kilonuza bagli cnm kiloluysan hareket az hissedersin ama zayifsan hissetmen gerek ama tam net olarak disaridan degil zamanla disaridan ayaklarini hareketleri görüyorsun ilk hamilelik bazilari az hissediyor sen takip et 10 tane bile tekme
Kilonuza bagli cnm kiloluysan hareket az hissedersin ama zayifsan hissetmen gerek ama tam net olarak disaridan degil zamanla disaridan ayaklarini hareketleri görüyorsun ilk hamilelik bazilari az hissediyor sen takip et 10 tane bile tekme atsa yeter cnm
Evet biraz kilom var çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz icin

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Önemli değil cnn kazasız belasız bebeğini kucağına al inş sıkıntı yapma kilodan yada bebeğin suyu fazla olunca hareketler az hissediliyor ama hissediyorsan azda olsa sıkıntı olmaz inş sen kanama yada hareket gün içinde hissetmezden doktor git takip et

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım çok şükür 21+2 gülüyüz bebek hareketlerini tam net bişekilde hissetmemek normal mi acaba
Daha küçük cnm hareket ediyor gün boyu ama sen hissetmiyorsun zamanla hissedersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar