Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Ferda tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,301 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Ferda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minemine

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende 17+4 haftalik hamileyim ben uzun zamandir hissediyorum 3 gundur falanda distan belli oluyor hareketleri ama doktorum sen cok kilo verdin o yuzden bu kadar erken hissettin diyor nerdeyse 10 kg verdim ve halen alamadim
Aynen cnm zayıflar daha erken hissediyor ben oğlumda daha erken hissetmiştim 15 haftalıkken galiba içimde tuhaf tuhaf hareketler oluyordu doktora söyledim hareket ediyor dedi bu bebişim de birazcık geç oldu sanki

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler 3 üncü gebeliğim 17+1 haftasayım bebeğimin hareketlerini hissetmeme doğal mı?
Bence normal benimde ilk gebeligim ve 18incin hftada hisettim suan 26yiz pek hareket yok nedense az var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba bende 17+4 haftalik hamileyim ben uzun zamandir hissediyorum 3 gundur falanda distan belli oluyor hareketleri ama doktorum sen cok kilo verdin o yuzden bu kadar erken hissettin diyor nerdeyse 10 kg verdim ve halen alamadim
Bende kilo alip duruom 60 dim 67 olmusum daha alirmiyim bipmiom

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ya benim 2 çocukta büyüdüklerinde için onların ilk hareketlerini ne zaman hissettiğimi unuttum. 3 üncü gebelik Olunca da herkes erken hissetmen gerek diye söyleyip duruyor hali ile bende evham yapmaya başladım. 🙂
Evet daha erken hissedilir diyolar ama genede belli olmuyo dahada gec hissedilebilir 🤗

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler 3 üncü gebeliğim 17+1 haftasayım bebeğimin hareketlerini hissetmeme doğal mı?
Canim bende senin gibi endişelenmiştim doktoruma sorduğumda 24e kadar hissetmemen normal dedi heleki 2.yada 3.gebelikse bunu sorduktan sonra 1 hafta sonra 18haftalikken ufak ufak hissetmeye baslamistim ama emin olamiyodum yine bebek hareketi mi gaz mi diye😊bence endise etme 1 hafta sonra baslicaksin ufak ufak hissetmeye

Ferda

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende senin gibi endişelenmiştim doktoruma sorduğumda 24e kadar hissetmemen normal dedi heleki 2.yada 3.gebelikse bunu sorduktan sonra 1 hafta sonra 18haftalikken ufak ufak hissetmeye baslamistim ama emin olamiyodum yine bebek hareketi mi gaz mi diye😊bence endise etme 1 hafta sonra baslicaksin ufak ufak hissetmeye
Ay inşallah ya dörtgözle bekliyorum vallahi biran önce hissediyor olmayı 🙂🙂🙂

Yaa bende o kilodan 45 kiloya dustum zormu geciyor sizinde bu surec
Hayır hiç zor geçmiyor ben kiloyu sanırım yavaş yavaş alıyorum tam bilmiyorum bende ama doktorum gayet kilo olarak şuanda iyi gidiyorsun dedi 🙂 bir tek işte normalde herkes 2 ve 3 uncu gebelikte falan erken hissetme oluyor dediler ama benim olmadı şuanda belki oluyor ben anlamıyorum onuda bilmiyorum 🙂

Minemine

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah ya dörtgözle bekliyorum vallahi biran önce hissediyor olmayı 🙂🙂🙂

Hayır hiç zor geçmiyor ben kiloyu sanırım yavaş yavaş alıyorum tam bilmiyorum bende ama doktorum gayet kilo olarak şuanda iyi gidiyorsun dedi 🙂 bir tek işte normalde herkes 2 ve 3 uncu gebelikte falan erken hissetme oluyor dediler ama benim olmadı şuanda belki oluyor ben anlamıyorum onuda bilmiyorum 🙂
Saglicakla gelsin insallah😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar