bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde arzumsun tarafından oluşturulan bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 805 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebek hareketleri
Konbuyu başlatan arzumsun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank
merhaba ben 2 inci gebeligimi yasiyorum su an 18 +5 gunluk hamileyim ama bu gebeligimde hareketlerini hissetmiyorum halen bu durumu yasiyan var mi korkuyorum ikinci de daha cok hissedilir diyorlar ama bn hissetmiyorum bebegimi ?

merhaba ben 2 inci gebeligimi yasiyorum su an 18 +5 gunluk hamileyim ama bu gebeligimde hareketlerini hissetmiyorum halen bu durumu yasiyan var mi korkuyorum ikinci de daha cok hissedilir diyorlar ama bn hissetmiyorum bebegimi ?
Canım ilk hamileliğine göre biraz geç hissedersin benimde ilk hamileliğime göre erken hissettim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende ilk gebeliğimde 13. Haftada ritmik kalp atışları gibi hissetmiştim, fakat şu an 2. Gebeliğim 24+1 deyim hareketlerini 18. Hafta da hissetmeye başladım muhtemelen 2. Gebeliklerde herkese aynı durum oluyordur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar