Sorum var Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,172 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kızım 3 gündür fazla hareket etmiyo ya korkuyom bu duurmda olan var mı 30 hafta 6 gunluguz ara ara hareket ediyo hafif tekmeleri çok yok
Kuzum benim ilk gebeliğimde kızım 2 gün boyunca hareket etmemişti acile gitmiştim çok şükür herşey normaldi sende endişe etme ama için rahat etsin istiyorsan aile hekimine gidip bebeğin kalp atışlarını dinle

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim ilk gebeliğimde kızım 2 gün boyunca hareket etmemişti acile gitmiştim çok şükür herşey normaldi sende endişe etme ama için rahat etsin istiyorsan aile hekimine gidip bebeğin kalp atışlarını dinle
Tmm cmm saol yok saglikocagina gitmem kuzum hastanede baktırım olmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30.haftadan sonra zaten hareketler eskisi kadar cok olmuyor yeri daraldığı için korkma canım 😊
Tmm kuzum teşekkür ederim 💥💐💐🙏❤️😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rica ederim kuzum

Rica ederim kuzum

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
BENDE 2 3 GÜNDÜR ÇOK AZ HİSSEDİYORDUM GEÇENLERDE DOKUNMAYA SESTEN DAHA ÇOK TEPKİ VERİYORLARMIŞ DİYE OKUDUM NETTE ARADA KARNIMA MASAJ YAPIP SESLENİYORUM HEMEN BİR TEKME ATIYOR İÇİM FERAHLIYORDU İLACIM BİTTİ SAĞLIKIOCAĞINA GİTTİM KALP ATIŞLARINI DİNLETTİ EBE BANA HERŞEY YOLUNDA DEDİ NORMALMİŞ DEDİ AMA STRES YOK VE YORULMA DA DEDİ

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3 gündür fazla hareket etmiyo ya korkuyom bu duurmda olan var mı 30 hafta 6 gunluguz ara ara hareket ediyo hafif tekmeleri çok yok
Benimki de geçen öyle oldu cnm iki gün boyunca hiç hareket etmedi çok korktum seninki en azından hafif te olsa hareket ediyormuş benimki onu da yapmıyordu bı tane çikolata yedim hemen hareketlendi sevinçten ağladım resmen korkma bişey olmaz inşallah Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar