Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,862 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İyi olun da bişey olmaz mervoşum🥳🌺
İnşallah kuzum Allah razı olsun ❤️🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yemek yerken Kayra ile konuşuyordum azıcık kendini çek filan diye 😂😂çok anlıyordu beni tekme atıyordu sus der gibi
Aynı benimkide öyle seviyorum okşuyorum nolur biraz müsade et diyorum adam bana inat daha çok kafasını itekliyor 🤦🏻‍♀️😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah kuzum Allah razı olsun ❤️🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı benimkide öyle seviyorum okşuyorum nolur biraz müsade et diyorum adam bana inat daha çok kafasını itekliyor 🤦🏻‍♀️😂😂
Allah'ım sağ salim bir doğsın da minik paşa sen sofraya oturur oturmaz uyanacak ağlayacak😂😂 Kayra ben yemek yerken inat yapar gibi uyanıyor, düzgün yemek yemeye hasret kaldım merveee😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım sağ salim bir doğsın da minik paşa sen sofraya oturur oturmaz uyanacak ağlayacak😂😂 Kayra ben yemek yerken inat yapar gibi uyanıyor, düzgün yemek yemeye hasret kaldım merveee😂😂
Bana, hamileyken yedirmiyor çocuk doğurduktan sonra hiç yedirmez. Sayesinde hamilelik kilolarıda gider işte 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar