Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,861 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar sizin bebislerde genital bölgenizin üstündemi hep orda tekme atiyo minişim 21 haftadayiz yukarıda olması gerekmiyomu korkuyorum aşağıda olmasından normalmi sizce
Kuzum daha küçük olduğu için öyledir büyüdükçe yukarı çıkacak

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Doğunca hiç doymaz bu Sefer de göğüsü sömürüyorlar😂😂
Aman onu sömürsün artık ona razıyım ben 🤦🏻‍♀️ bıcırık bende kan bırakmadı vitamin değerlerim düşüp duruyor. Maalesef kusmalarım devam ettiği için sadece vampir oğlumu besleyebiliyorum vücudum kendini besleyemiyor 🤦🏻‍♀️😂😂

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar sizin bebislerde genital bölgenizin üstündemi hep orda tekme atiyo minişim 21 haftadayiz yukarıda olması gerekmiyomu korkuyorum aşağıda olmasından normalmi sizce
Yok daha göbek üstü olmuyo o haftalarda ben 28 oldm anca göbek deliği az üstne çıktı doktora sordm özellkle 30dan itibaren yukarı kayar daha erken dedi. Şuan yerleri geniş heryerde hareket ediyolar yer daraldıkça yukarı çıkıp doğm zamanına yakına kadar orda olacaklar snra yine aşağı inecekler endşe etme normal o zamanlar bu durum. Benımki heryerde hareket ediyo😁😁😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal kuzum benim oğlan genellikle yemek yerken yukarda diğer zamanlarda aşağıyı tekmeleyip duruyor🤦🏻‍♀️
Sen yemek yerken sanırım şey diyor Yuşa mideye ne kadar yakın olursam p kadar karnım doyar 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğunca hiç doymaz bu Sefer de göğüsü sömürüyorlar😂😂
Birileri benden bahsetmiş sanki 😂😂 sabaha kadar anca emziriyorum 😂😂 iliğim kemiğim kurudu 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sen yemek yerken sanırım şey diyor Yuşa mideye ne kadar yakın olursam p kadar karnım doyar 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birileri benden bahsetmiş sanki 😂😂 sabaha kadar anca emziriyorum 😂😂 iliğim kemiğim kurudu 😂😂
Sanırım 😂 ama banada yedirmiyor manyak çocuk kafası top gibi midemde geziniyor 😂

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim onumuzdeki haftalarda yukari cikacak bende su an 24+3 um midemin altindan vuruyo bazen 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar