Sorum var Bebek hareketleri

• Konbuyu başlatan Mia
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mia tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 602 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Mia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
M

Mia

Guest
Merhabalar hanimlar 25 haftalik hamileyim bebeğimin hareketlerini göbek dediğimin altında hissediyorum sürekli, hala yukarida degil gibi,bu durumu yaşayan var mı?normal mi hala..henüz 700 gr kucuk minyon bi bebegim var😍büyüdükçe yukarida mi hissederim,sizler kac haftalikken nerede hissettiniz.??

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanimlar 25 haftalik hamileyim bebeğimin hareketlerini göbek dediğimin altında hissediyorum sürekli, hala yukarida degil gibi,bu durumu yaşayan var mı?normal mi hala..henüz 700 gr kucuk minyon bi bebegim var😍büyüdükçe yukarida mi hissederim,sizler kac haftalikken nerede hissettiniz.??
Gayet normal büyüdükçe yukarı cikacaktir biz şuan 37 haftaligiz neredeyse midemde hissediyorum elimi koydugum gibi hareket etmeye de devam ediyor 30 dan sonra net şekilde karnının üstünde hissedersin

Normal canım büyüdükçe yukarı çıkar 😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal kuzum endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar