Sorum var Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prenses annesi 🌟 tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan prenses annesi 🌟
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler hepimiz için güzel bir yıl olması temennisiyle mutlu yıllar 🥰
Ve hanımlar asıl konum bebeğimin hareketlerini az hissediyo olmam bundan bir hafta öncesine kadar gayet netti hareketlerini hissetmem en son kontrolüm de Pazartesi günüydü ve doktor gayet iyi demişti. Ultrasona göre 33 haftalığım bana göre 31 şimdi ben bu çocuğun hareketlerini neden bu kadar az hissediyorum daha önce canımı acıtacak şekildeydi uykumdan bile uyandırırdı şimdi tek rahatsızlığım çok afedersiniz özel bölgemin aşırı ağırlaştığinı hissediyo olmam bide kasık bölgem ağrıyo tabi göbek deliğimin çevresi de hala acıyo😔 bu ikinci gebeliğim ve sezeryanlıyım. Bu hissetmeme olayı inşallah normaldir ve sizlerde yasamisssinizdır diye düşünmek istiyorum

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim 2024 sizin içinde güzel bir yıl olsun inşallah♥️
Bebeğine gelicek olursak Annesi yeri daralıyor ve doğuma az bı sure kalmış şuan bebeğin doğum için kanala oturmaya başlamıştır ve bunun içinde hareketlerinde azalma meydana gelebilir yanlız sen hareketini takip et için rahat değilse ise bı dokturuna tekrar görün canm💕
Çok tşk ederim canım Allah razı olsun 🤲🏻🤗🥰
Çok şükür hareket ediyo ama işte çok sert darbeler yok ya eskisi gibi bu beni tedirgin ediyordu ama sağolun hepiniz rahatlattınız beni şimdi kendimi daha iyi hissediyorum🥰 çok geç gördüm mesajını kusura bakma canım 🤗😘💖

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok tşk ederim canım Allah razı olsun 🤲🏻🤗🥰
Çok şükür hareket ediyo ama işte çok sert darbeler yok ya eskisi gibi bu beni tedirgin ediyordu ama sağolun hepiniz rahatlattınız beni şimdi kendimi daha iyi hissediyorum🥰 çok geç gördüm mesajını kusura bakma canım 🤗😘💖
Rica ederim kuzum ♥️
İyi ol kendini strese sokma
Onunla konus ilahi dinlet müzik aç emin ol tepkilerine şahit olucaksin🙏🤲
Önemli değil canım ne kusuru❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar