Bebek Hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Bebek Hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 699 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek Hareketleri
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 31+3 haftaligiz 3 gundur bebegim hareket etmiyor ediyor ama cok nadir tatli birseylerde yiyorum tık yok solada yatsam tık yok sizdede bole durum oldumu veya oluyormu ?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 31+3 haftaligiz 3 gundur bebegim hareket etmiyor ediyor ama cok nadir tatli birseylerde yiyorum tık yok solada yatsam tık yok sizdede bole durum oldumu veya oluyormu ?
Merhaba
Hareket hiç mi yok yoksa eskisi gibi şiddetli mi değil?

Bebeğin alanı küçüldükçe hareketler azalıyor yada şiddetini yitiriyor ama doktorlar günde en az 10 hareket bekler 10 hareket altında doktora danışmanız gerekir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım gün içinde en az 10 kez hissetmen lazım bebeğin küçükte değil artık 32 33 haftaya kadar bebeğin en hareketli en rahat olduğu hareketlerini en çok hissettiğin zamanlar oluyor normalde. Ne olur ne olmaz bir dra görün istersen bir sorun olmayadabilir ama için rahat etsin en azından

Tüm sayfalar yüklendi.