Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 566 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 23+4 olduk bazen hareketlerini çok iyi hissediyorum ama mesala bugün hissetmedim çok normal mi bu sizce yaşayan varmı bunu endişeleniyorum neden hareket etmiyor diye

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Endişelenme canım her zaman hareketli olmayabiliyor bebek kimi zaman durmuyorlar kimi zaman ses seda yok

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 23+4 olduk bazen hareketlerini çok iyi hissediyorum ama mesala bugün hissetmedim çok normal mi bu sizce yaşayan varmı bunu endişeleniyorum neden hareket etmiyor diye
Benimki 26 +5 günlük bazen futbol maçı yapar bazende bi tekme bile atmaz çok normal dedi doktor artık gece tekme atıyor gece uyanıyorumçok güzel duygu🤗🤗🤗🤗

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim gün içinde kendini yoruyosan çok fazla hissetmemen normal bide her seferinde de hareket edecek diye bişey yokki ben 39+5deyim geceleri beni tekmeleriyle uyandıran minigim 1 haftadir gece hiç oynamiyo bugün kontrolden geldim normal dedi doktor bakalım sağlıkla doguralim insallah

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni suan uygulamaya gore 24 haftalik olduk bazen cok iyi tekmeliyo bazen cok hafif hissediyormm ama normal bunlar canmm tadını cikart her anınn 😎🤩🤩

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Ayy içim rahatladı biraz kızlar sagolun valla ❤️❤️ anne olmak böyle bişey galiba insan endişeleniyor

Tüm sayfalar yüklendi.