Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatyamm tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 968 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Papatyamm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Irem6161.

Papatyamm

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalık benim ama hâlaa Bebek hareketi çok nadir sebebi nedir ?? Hareketsiz bebek sağlıklı değildir diyorlar ..ilk hamileligim

M

Mother

Guest
Bende 26 haftalık hamileyim bazen fazla hissediyorum bazen hiç hissetmiyorum oda beni tedirgin ediyor

Lina nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok sağlık ile alakası doktoruna söyle günde on defa hareketi var ise korkma
Bende 19 haftalik hamilelgm ilk hamilelgm 4 5 gündr karnın alt tarafnda göz atması gbi pıt pıt bi atma olyo bebek hareketmi gaz sıksmasımı anlamadm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 19 haftalik hamilelgm ilk hamilelgm 4 5 gündr karnın alt tarafnda göz atması gbi pıt pıt bi atma olyo bebek hareketmi gaz sıksmasımı anlamadm
Tecrübeli annelerdn bilgi almk istyrm

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tecrübeli annelerdn bilgi almk istyrm
Gaz yaptıktan sonra rahatlıyor san gaz olabilir devam ediyor ise bebek hareketi dir bebekten bebeğe anneden anne ye de değişebiliyor kimi çok erken hareket hissediyor kimisi daha geç

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalık benim ama hâlaa Bebek hareketi çok nadir sebebi nedir ?? Hareketsiz bebek sağlıklı değildir diyorlar ..ilk hamileligim
İlk gebelik normal canım korkma bı kaç hafta sonra hareketlenir ilk gebelik olduğu için öyledir . O hareket ediyor dur içerde sen hissetmiyor olabilirsin . Tatlı birşeyler ye sol tarafa yat elini koy hareket ediyor ise sikinti yok ama yarım saat bekle

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İlk qebeliqm oqlumda yaşadım çok hareketsiz bi bebekti. Sadece turuncqil yediqimde hareketlenirdi nts ultrasona qirmeden yanımda mandalina qötururdm qayet saqlikli bi çocuk olarak dünyaya qeldi çok şükür şuan aklıyla bizi akliyor masaAllah laftan anlayan söz dinleyen 1 yaşında dili çözülen 9 aylikken yürümeye baslayan bi çocuktu şuan 3bucuk yaşında. Her çocuk bebek bir olmuyor, şuan kızıma qebeyim hiç yerinde durmuyor masaAllah baklm bu nasıl olcak 🤗🥰🤲🌸

Mlkmlk

Guest
rank
Alakası yok benim oğlumda çok hareketli değildi . Erken doğdu maşallah gayet de sağlıklı .Hiç böyle durumlara aldiris etmeyin . Belki sizin bebek fazlasiyla uykucu 😊 ya da sırtı karniniza dönük içerden hareket ediyor ve siz hissedemiyor olabilirsiniz . 😊

Tüm sayfalar yüklendi.