Sorum var Bebek hateketleri yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuuuuu tarafından oluşturulan Bebek hateketleri yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hateketleri yardım
Konbuyu başlatan Cansuuuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan süreyya çay

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23 haftalik gebeyim Allah'ın izniyle

Bebeğim eskisi kadar sert hareketler yapmiyor ve çok fazla hareketli değil ilk gebeliğim yaşadığım yerde hastanede doktor bulma problemi var sizce korkmam mi gerekiyor ne yapmalıyım ilk gebelikte normal mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her gebelik farklı cnm benim üçüncu gebeliğim üçünde de fark vardı.. genelde tatlı bı şeyler yediğinde ve dinlenmeye geçtiğinde hareket etmesi lazım.

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğim eskisi kadar sert hareketler yapmiyor ve çok fazla hareketli değil ilk gebeliğim yaşadığım yerde hastanede doktor bulma problemi var sizce korkmam mi gerekiyor ne yapmalıyım ilk gebelikte normal mi 😔😔
Gün içinde en az 10 kere hareket ediyorsa sorun yoktur canim takip et

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğim eskisi kadar sert hareketler yapmiyor ve çok fazla hareketli değil ilk gebeliğim yaşadığım yerde hastanede doktor bulma problemi var sizce korkmam mi gerekiyor ne yapmalıyım ilk gebelikte normal mi 😔😔
😂Benim de bebek 25 tam senin haftalardeyken 2 gün hiç kıpırdamaz, ara verirdi. O 2 gün geçtimi durmuyodu. Ben de çok korkuyorum öyle olunca. Normal o da keyfine göre aktiv.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bazı günlerde çok hareketli olur iken bazı günlerde çok durgun olabilir kuzum normal bir durum sol tarafına uzan çikolata tüket bebegun hareketlerini takip et

Cansuuuuu

Kayıtlı Üye
rank
😂Benim de bebek 25 tam senin haftalardeyken 2 gün hiç kıpırdamaz, ara verirdi. O 2 gün geçtimi durmuyodu. Ben de çok korkuyorum öyle olunca. Normal o da keyfine göre aktiv.
Tesekur ederim ✨💙 icimi ferahlattin

Her gebelik farklı cnm benim üçüncu gebeliğim üçünde de fark vardı.. genelde tatlı bı şeyler yediğinde ve dinlenmeye geçtiğinde hareket etmesi lazım.
Eskiden öyle yapinca hareketleniyordu şimdi çok hafif belli belirsiz oynuyor ama hickirlari hissediyorum

Eskiden öyle yapinca hareketleniyordu şimdi çok hafif belli belirsiz oynuyor ama hickirlari hissediyorum
Bazı günlerde çok hareketli olur iken bazı günlerde çok durgun olabilir kuzum normal bir durum sol tarafına uzan çikolata tüket bebegun hareketlerini takip e
Doktorum bana söylemişti kuzum gün içinde sayıp takip et diy
Ediyorum ama günlerdir cok hafif hareketleri var çok endise ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.