Bebek iki hafta önde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Medine25 tarafından oluşturulan Bebek iki hafta önde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek iki hafta önde
Konbuyu başlatan Medine25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Medine25

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ben 32 haftalik gebeyim bugün kontrolum vardı bebek bir hafta önde gidiyordu şimdi iki hafta önde gidiyorms acaba bu bir sorun olabilir mi bana bebegime doktorum geriden gelmesi sorun ilerde gitmesi sorun olmaz dedi

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sorun olmaz cnm arkadaşımın 3 hafta ilerride gidiyordu şeker testi istediler herşeyi normal çıktı , şimdi nur topu gibi bi oğlu var 15 günlük

Medine25

Kayıtlı Üye
rank

meneksee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ben 32 haftalik gebeyim bugün kontrolum vardı bebek bir hafta önde gidiyordu şimdi iki hafta önde gidiyorms acaba bu bir sorun olabilir mi bana bebegime doktorum geriden gelmesi sorun ilerde gitmesi sorun olmaz dedi
Selam canım, bizimki de öndeydi 2 hafta sonradan o eşitlenir demişti doktor. Şu an 1 hafta önden gidiyor mesela. Ama suyum fazla biraz :( ona dikkat edin. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin

Tüm sayfalar yüklendi.