Bebek kesesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Me1ek tarafından oluşturulan Bebek kesesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 354 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek kesesi
Konbuyu başlatan Me1ek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Me1ek

Me1ek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben yeni evliyim bu 1 ay olcak bu hafta pazartesi günü ögrendim hamileyim, fakat bebek kesesi gözükmedi dün tekrar gittim yine gözükmedi ama doktor dedi bügün rahiminiz daha kalınlasmis . Suan doktorun dedigine göre 5+4 olmam lazım. Son adetim 21.06.2024 dı.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba ben yeni evliyim bu 1 ay olcak bu hafta pazartesi günü ögrendim hamileyim, fakat bebek kesesi gözükmedi dün tekrar gittim yine gözükmedi ama doktor dedi bügün rahiminiz daha kalınlasmis . Suan doktorun dedigine göre 5+4 olmam lazım. Son adetim 21.06.2024 dı.
İnşallah görünür

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Daha küçük haftan canm ondan olabilir bidahaki kontrole kadar gözükür inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.