Sorum var Bebek kilosu 35 hafta 5 gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Bebek kilosu 35 hafta 5 gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilosu 35 hafta 5 gün
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar merhaba güzel aneler ve anne adayları biliyorum bebek sağlıklı olduktan sonra kilosunun önemi yok ama yinede sormak istedim bebeyim 35 hafta 5 gülük ve kilosu 2 kilo 500 qram sizce nasıl sizlerde kaçtı? Bide benim kızım hala dönmemiş ters pozisyonda. Böyle olup normal doğum yapan varmı? Cevaplarsanız çok sevinirim😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tekrar merhaba güzel aneler ve anne adayları biliyorum bebek sağlıklı olduktan sonra kilosunun önemi yok ama yinede sormak istedim bebeyim 35 hafta 5 gülük ve kilosu 2 kilo 500 qram sizce nasıl sizlerde kaçtı? Bide benim kızım hala dönmemiş ters pozisyonda. Böyle olup normal doğum yapan varmı? Cevaplarsanız çok sevinirim😊
Kilosu şuankık iyi annesi. Maşallah ona dönemezse büyük ihtimalle sezaryam olursun ama daha zamanın var büyük ihtimalle döner minik

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kilosu şuankık iyi annesi. Maşallah ona dönemezse büyük ihtimalle sezaryam olursun ama daha zamanın var büyük ihtimalle döner minik
İnşallah döner normal doğumu gördükten sonra aklımdan hep sezeryan geçiyordu ama şimdi böyle oluncada etrafdanda herkez kötü şeyler söylemeye başladı sanırım bende birazcık korkmaya başladım🙄 sezeryan olursam çokmu ağrı olucak geçmi sağalıcak bebeyim yanımdamı olacak ilgilene bilecekmiyim? Aklımda bi sürü sorular var hayırlısı İnşallah. Yazdığın için çok teşekkür ederim canım benim💐❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin🤲🥰

Merhaba cnm ,doktor demedi mi haftasıyla uyumlu veya biraz daha Ufak diye,ben 4 gün önce gitmiştim kontrole o zaman 33 hafta 1 günlüktü, kilosu 2 buçuktu doktor güzel demişti haftasıyla uyumlu

Leman🌹

Kayıtlı Üye
rank
Selam canım bence gayet iyi, biz 37 hafta olduk 2600 qram civarında endişe etme en az 3 haftan daha var kilo alıcak☺️

Sona

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah döner normal doğumu gördükten sonra aklımdan hep sezeryan geçiyordu ama şimdi böyle oluncada etrafdanda herkez kötü şeyler söylemeye başladı sanırım bende birazcık korkmaya başladım🙄 sezeryan olursam çokmu ağrı olucak geçmi sağalıcak bebeyim yanımdamı olacak ilgilene bilecekmiyim? Aklımda bi sürü sorular var hayırlısı İnşallah. Yazdığın için çok teşekkür ederim canım benim💐❤️

Amin🤲🥰
He ay baci ele deyirler keseriye çetin olur uşaqda baxa bilmeyeceksen ondansa doğub qurtaracagiqda amaki tersinedi onda keseriye ollilasan kilosunda yaxsidi maması hele var hefdenekiki artar kilo hemde onakimi ters döner Allah sax salamat qucağımıza almaq qismet elesin

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm ,doktor demedi mi haftasıyla uyumlu veya biraz daha Ufak diye,ben 4 gün önce gitmiştim kontrole o zaman 33 hafta 1 günlüktü, kilosu 2 buçuktu doktor güzel demişti haftasıyla uyumlu
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Benim Tonusum çıkmıştı Hastanede yatıyorum bu gün ultrason çektiler aklım hep acaba bebek baş aşağı dönmüşmü tonus geçmişmi böyle şeylerdeydi kilosu normalmi deyilmi sormadım ama bebeyin sağlığı çok şükür yerinde dedi internetde ve uygulamada felan normal yazıyor. İlk bebeyim 3kilo 330 qram doğmuştu.

Selam canım bence gayet iyi, biz 37 hafta olduk 2600 qram civarında endişe etme en az 3 haftan daha var kilo alıcak☺️
inşallah Sağ salim kavuşursun bebeyine canım az kalmış. İlk bebeyim 40 haftada 3klo 330 qram olmuştu o kadar durarsa eyer buda kilo alır diye düşünüyorum en azından 3 kilo olsa iyi olur

He ay baci ele deyirler keseriye çetin olur uşaqda baxa bilmeyeceksen ondansa doğub qurtaracagiqda amaki tersinedi onda keseriye ollilasan kilosunda yaxsidi maması hele var hefdenekiki artar kilo hemde onakimi ters döner Allah sax salamat qucağımıza almaq qismet elesin
Amin İnşallah canım mənim sağ salamat alaq qucağımıza. Bilmirəm bacı olmağına mənim ilk normal doğum oldu oda çox çətin idi dikişlərim çox oldu 2, 3 həftə ağrıdan öldüm dirildim. Bircə narkozdan ayıla bilmirəm onnan qorxuram 2 dəfə narkoz almışam 1 gün sabaha sadece gözüm yumulu qalıb uşağ nolacaq elə olsa onu düşünürəm indiden😂 sora mama gil gələcək evdə kömək eliyəcəklər 1 ,ay zad qalacağlar ona kimidə yaqinki sağalaram.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar