Sorum var Bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilosu
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynı sorun bizdede var canım paşam 3.590 doğdu şuan 9 kglrda falandı kaç tartmadim ama yapı olarak zayıf görünüyor ama ağır kayınvalidem falan bu çocuk zayıflamış diyor ama değil kimsenin sözüne aldırış etmeyin sağlıklı besleniyor mu o önemli bide biz boy alıyoruz mesela onada dikkat et 🥰 öptüm Kayra paşayı 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah sübhanallah barekallah 🥰 daha ne kadar olacak çocuk obez olsun istiyor galiba bu insanlar aldırış etme canım sen herkese sen kendin bebeğini daha iyi bilirsin ☺️
Teşekkür ederix teyzoşu oda seni öpüyormui🥰🥰

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyprum kuzum mesela kayra doğumdan 1 saat sonra 2700 düştü 6 aylık iken 8 kiloydu herkes zayıf fiyor ama doktor doğum kilosuna göre iyi dedi ki bana görefe maşallahı var. Senin gibi benfe insanların sözlerin de art niyet arıyorum o yüzden takmıyorum
Aynen kuzucum insanlar art niyetli hiç dusunmuyorlar ki kilo sağlık mi demek hayır sağlıklı olsun da varsın zayıf olsun doktor ne dedi ise ona bakmak lazim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen kuzucum insanlar art niyetli hiç dusunmuyorlar ki kilo sağlık mi demek hayır sağlıklı olsun da varsın zayıf olsun doktor ne dedi ise ona bakmak lazim
Valla aynen öyle beni kendi dayım bile diyor yol zayıf vs diye bende rn son sinirlendim illa klolu olacak değil valla Kayra 3 ay hastane ile uğraşırken şuan Rabbimden sağlık yerine kilo istyemem diye buna şükür hala diyorum sağlığı yerinde olsun yeter bana 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar