Sorum var Bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 627 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilosu
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzeller benim bebegim 4 ay 1 haftalik. Kilosu 7.200 qram normalmi lutfen yardimci olun bazilari kilonun düşük oldugunu soyluyor
Benm de bebeğim 1 ay 22 günlük ve zayıf bir bebek kilo alıyor fakat çok çok az olduğu için sürekli etrafımdakiler beni rencide ediyor laf sokuyor herkeste bir kıyaslama durumu var nedense canım çok sıkılıyor ve depresyona giriyorum artık malesef kulaklarımızı kapatmaliyiz . 3480 doğdu ve 1 ay 10 günlük iken tarttim 4300 dü ve doktor normal demesine ragmen etraf kötü yorum yapıyor 😭😒

Merhaba güzeller benim bebegim 4 ay 1 haftalik. Kilosu 7.200 qram normalmi lutfen yardimci olun bazilari kilonun düşük oldugunu soyluyor
Kuzum sağlığında bir sorun olmadığı kan değerleri iyi olduğu surece kilo çok kafaya takılacak bir durum değil. Çevre baskısı görüp çocuğa kilo aldirmaya uğraşma boşuna ilerleyen yıllarda aynı çevre çocuğun kilolu olduğunu söylediğinde kilo vermesi için uğraşırsın buda çocukların gelişimi için hiç olumlu birşey değil.

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğiniz kaç kilo doğdu ayda kaç kilo alıyor önemli olan bunlar ayda en az 400gram almalı ona göre hesaplayın doktorlar ona göre yorum yapıyor sağa sola inanmayın mesela size örnek vermek istiyorum 2700gram doğdu kızım şu an 6aylik ve 6.500kilo ve 68cm şimdi size bakarsak benim kızım çok zayıf demi ama doğduğu kiloya bakarsak bayağı toplamış durumda ve doktor çok çok iyi olduğunu söyledi anlatabildim mi bilmiyorum bende sağa sola bakarsam özellikle kaynanam sürekli zayıf kuru diyor o hariç herkes toparlamis büyümüş diyor bazen diyen insanlarda art niyet arıyorum sağlıkla kal 🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebeğiniz kaç kilo doğdu ayda kaç kilo alıyor önemli olan bunlar ayda en az 400gram almalı ona göre hesaplayın doktorlar ona göre yorum yapıyor sağa sola inanmayın mesela size örnek vermek istiyorum 2700gram doğdu kızım şu an 6aylik ve 6.500kilo ve 68cm şimdi size bakarsak benim kızım çok zayıf demi ama doğduğu kiloya bakarsak bayağı toplamış durumda ve doktor çok çok iyi olduğunu söyledi anlatabildim mi bilmiyorum bende sağa sola bakarsam özellikle kaynanam sürekli zayıf kuru diyor o hariç herkes toparlamis büyümüş diyor bazen diyen insanlarda art niyet arıyorum sağlıkla kal 🌹
Katılıyprum kuzum mesela kayra doğumdan 1 saat sonra 2700 düştü 6 aylık iken 8 kiloydu herkes zayıf fiyor ama doktor doğum kilosuna göre iyi dedi ki bana görefe maşallahı var. Senin gibi benfe insanların sözlerin de art niyet arıyorum o yüzden takmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar