Sorum var Bebek kıyafeti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bebek kıyafeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,395 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kıyafeti
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlat aşığı

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebişler yeni doğduğunda 0 3 ayı ne kadar zaman giyerler tecrübeli annişler den cevap bekliyorum benim bebişe genelde hep 3 6 aylık aldım kıyafetleri 0 3 Ay neredeyse yok desem yeri 3 6 ay da olur mu giydirince
İyi yapmissin canim 0 3 fazla kullanilmiyo bi iki tane bile olsa yeter olmasada bise farketmez kimi markalar hepten minicik oluyo hic bi zaman ayina yasina gore almadim kizima 1 yas diye satilan 6 aylik bebek kiyafeti hic numaraya bakma buyuk al kucuk alma zaten hersey ates pahasi olmus ben ilk kizimdan kalanlari kullanicam Allah kismet ederse 4 yasinda haftayada kardesi olacak insallah🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi yapmissin canim 0 3 fazla kullanilmiyo bi iki tane bile olsa yeter olmasada bise farketmez kimi markalar hepten minicik oluyo hic bi zaman ayina yasina gore almadim kizima 1 yas diye satilan 6 aylik bebek kiyafeti hic numaraya bakma buyuk al kucuk alma zaten hersey ates pahasi olmus ben ilk kizimdan kalanlari kullanicam Allah kismet ederse 4 yasinda haftayada kardesi olacak insallah🥰
Helede dogumu sicaklara gelenler benim gibi bi zibin giydirip yatircaz ne kiyafeti kullanmadan kuculcekler 😄😄

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebişler yeni doğduğunda 0 3 ayı ne kadar zaman giyerler tecrübeli annişler den cevap bekliyorum benim bebişe genelde hep 3 6 aylık aldım kıyafetleri 0 3 Ay neredeyse yok desem yeri 3 6 ay da olur mu giydirince
Kuzum 0 3 ay pek giyilmiyor ya 3 6 ay ağırlıklı almak ile çok iyi yapmışsın benim kızım 3 aylık iken 9 aylık aldığım kıyafetler ona oluyor du çok çabuk gelişiyorlar

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
0-3 ayı muhtemelen ilk bir iki hafta anca giyer giyerse bazı bebekler kilolu oluyor hiç giymeyen de oluyor ortalama bı 4 5 kilo için uygun 0-3 ay ben de çok almadım sadece çapraz gelen atletlerden aldım göbek bağı düşene kadar rahat etsin diye onun dışında çoğunlukla 3-6 ay 6-9 ay kazak ördüm kışın giymesi için 9-12 aya uygun

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimkiler hep 0,3 aylık tüh yanlış yaptım

IMG_20220621_153237557.jpg

Benimkiler hep 0,3 aylık tüh yanlış yaptım

IMG_20220621_153237557.jpg
0,3 aylık bu küçücük ya

Son düzenleme:
Kuzum 0 3 ay pek giyilmiyor ya 3 6 ay ağırlıklı almak ile çok iyi yapmışsın benim kızım 3 aylık iken 9 aylık aldığım kıyafetler ona oluyor du çok çabuk gelişiyorlar
Dimi sağol canımm

0-3 ayı muhtemelen ilk bir iki hafta anca giyer giyerse bazı bebekler kilolu oluyor hiç giymeyen de oluyor ortalama bı 4 5 kilo için uygun 0-3 ay ben de çok almadım sadece çapraz gelen atletlerden aldım göbek bağı düşene kadar rahat etsin diye onun dışında çoğunlukla 3-6 ay 6-9 ay kazak ördüm kışın giymesi için 9-12 aya uygun
Normal kıyafete rahatsız olur mu canım göbek bağı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Dimi sağol canımm

Normal kıyafete rahatsız olur mu canım göbek bağı
Dikkatli olmanızda fayda var bence ilk hafta düşüyor zaten bebek beziniz göbek oyuntulu olsun ama bı paket öyle alın mutlaka bende çapraz gelen de var normal zıbın vs de var kilolu olur belki diye yeni doğan atları diye geçiyor caprazla sıcakta rahat etsin dedim fazla ama olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar