Bebek kordonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nil'im🧿 tarafından oluşturulan Bebek kordonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kordonu
Konbuyu başlatan Nil'im🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nil'im🧿

Nil'im🧿

Kayıtlı Üye
rank
Bugün ayrıntılı ultrasona girdim ve 2kere Bebeğimin boynuna kordon dolaşmış ilk bebeğimdede doğumdan sonra söylendi başına gelen var mı çok kötüyüm 😭

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım Bi tanıdığımın başına geldi ama sonra düzeldi

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Bugün ayrıntılı ultrasona girdim ve 2kere Bebeğimin boynuna kordon dolaşmış ilk bebeğimdede doğumdan sonra söylendi başına gelen var mı çok kötüyüm 😭
Doktor ne dedi peki

Üzülme benim 2 çocugumda kordon dolançasıyla dogdu. İlk oglumda 1 defa 2ci oglumda iki defa dolanmışdı. Gerçi bogluyordu az kala 2ci oglum ama geçdi düzeldi Allah yol vererse her şey güzel olur takma kafana. Hem daha çok küçük canım

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ablamın başına gelmişti doğuma az zaman kala kordonu boynuna 2 kere dolanmıştı. Doktor haraketleri azalırsa gel demişti. Bir sıkıntı olmadı inşallah sizin içinde bir sıkıntı olmaz

Nil'im🧿

Kayıtlı Üye
rank
Doktor ne dedi peki
Perşembe gideceğim inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne olacak simdi canim ? Ben bilmiyorum hiç
Doktorundan sıra aldım perşembeye inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne olacak simdi canim ? Ben bilmiyorum hiç
Doktorundan sıra aldım perşembeye inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.