Sorum var Bebek mamalari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Bebek mamalari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 157 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek mamalari
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar merhaba aşiri zayif bebekler icin mama oneriniz varmi lutfen soylermisiniz
Kuzum yani benim kızım da çok zayıf doğdu Sma kullandım bebeği kilo aldırdığını duydum ve gerçekten de kilo aldırdı baktım Hani normal şartlara göre Kilosu iyi gidiyor bu sefer Bebelac gold'a geçtim Şu an onu kullanıyorum gayet de memnunum ama dediğim gibi sma bize yaramıştı Ama mamalarda şöyle bir durum var Bana yarayan Sana yaramayabilir bunun için doktoruna Danış'tan belki sana fikir verebilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar merhaba aşiri zayif bebekler icin mama oneriniz varmi lutfen soylermisiniz
Kızım zayıf doğdu ilk aptamille başladım hiç faydasını görmedim 3. Aydan sonra Hipp organik combiotic mamaya geçtim güzel kilo aldırdı. Senin bebeğin kaç aylık ve kaç kilo canım. Doktor tavsiyesi ile mama kullanman mantıklı bu durumda gelişimine göre öneride bulunur

Mama konusu çok göreceli bir konu Kuzum hangi mamayı içeceği hangisinin yararlı olduğu çocuğa göre değişiyor. Ben hemen hemen tüm mamaları kullandım en sonunda Aptamil conformile geçtim kuzum biri kabız yaptı diğeri ishal yaptı biri çok gaz yaptı. Ama sorun yaşamamış olsaydım ya Bebelac Gold yada hipp organik kullanırdım o zamanlar mama içeriği konusunda mastır yapmıştım. Bu ikisi içime sinmişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar