Sorum var Bebek parasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Bebek parasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,048 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek parasi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
yaa aynen bende çeyreğim var üstüne ekleyip doğum parasını alyans alicam birtek kendime ama esime değil 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benimde esimin sigortası yoktu o zaman canım bu paranın yardım vs düşünme devlet her doğum yapan anneye bu parayı veriyor yani hakkın bu para 10 yılda geçse alırsın

canım bu arada sen çok iyi düşünmüşsun 👍👏
Nasıl başvurulur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
yaa aynen bende çeyreğim var üstüne ekleyip doğum parasını alyans alicam birtek kendime ama esime değil 😂😂😂

benimde esimin sigortası yoktu o zaman canım bu paranın yardım vs düşünme devlet her doğum yapan anneye bu parayı veriyor yani hakkın bu para 10 yılda geçse alırsın

canım bu arada sen çok iyi düşünmüşsun 👍👏
Eşimden çok istedim eşim de geçen gün dedi alabilirsen o parayı al uzerinede biraz koyarız alırız bende tamm dedim bugün yani bu fikri bana veren eşim sağ olsun

Kuzum sosyal yardımlaşma derneğine gidip form doldur bikac aya kadar pttye yatıyor

Doğum parası başvurusu diceksin
Ayy gülüm ben en son 7 sene önce gitmişim napacam nereye gidecem hiç bilmiyom valla birazda korkuyom açıkçası bebeğimi de götürmek istiyom ama bı yandanda tek gidip gelim diyorum napcam bilmiyom bı pazartesi olsunda evden çıkım gerisi Allah kerim

Babaya süt parası anneye bebek parası veriyolarr bide bağzı belediyeler hoş geldin bebek paketi veriyor canım ama ne kadar zaman geçince ne oluyor bilmiyorum
Babaya neden süt parası veriyolarki babamı emziriyo sanki bebekleri vallahi yaa🤫🤫🤣

Babaya süt parası anneye bebek parası veriyolarr bide bağzı belediyeler hoş geldin bebek paketi veriyor canım ama ne kadar zaman geçince ne oluyor bilmiyorum
Babaya neden süt parası veriyolarki babamı emziriyo sanki bebekleri vallahi yaa🤫🤫🤣
Nasıl alabilirim peki ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim 😊
Randevu almak gerekiyodu acaba pandemiden dolayı bütün devlet kurumları randevuyla calişiyo ya ondan soruyom

Son düzenleme:

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Eşimden çok istedim eşim de geçen gün dedi alabilirsen o parayı al uzerinede biraz koyarız alırız bende tamm dedim bugün yani bu fikri bana veren eşim sağ olsun

Ayy gülüm ben en son 7 sene önce gitmişim napacam nereye gidecem hiç bilmiyom valla birazda korkuyom açıkçası bebeğimi de götürmek istiyom ama bı yandanda tek gidip gelim diyorum napcam bilmiyom bı pazartesi olsunda evden çıkım gerisi Allah kerim

Randevu almak gerekiyodu acaba pandemiden dolayı bütün devlet kurumları randevuyla calişiyo ya ondan soruyom
ne güzel canım iyi yapmışsınız 😘❣️

Nasıl başvurulur
canım ben bilmiyorum ben iki kizimdada ablamın arkadaşı sosyalde çalıştığı için gitmedim direk tc yi verdim kız benim adıma başvuru yaptı bende öyle aldım parayı yani sadece pttden gidip çektim para yattığında

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
evet canım ben ilk kizimi 2 yil somra aldım başvuru yapsan yeter 1 ay içinde hesabina yatıyor

hatta bende dedim belki vermezler 2 yil geçmiş aradan dediler bu para sizin ne zaman almak isterseniz alırsınız
Hesaba değil canım PTT ye yatıyor aile ve sosyal politikalar bakanlığı veriyor o parayı kaçıncı cocuksa

Tüm sayfalar yüklendi.